plakat informacja program

"DobraNoc w Szkole", czyli spotkajmy się w najbliższy piątek!

Zbliża się 22 III, a to w naszej szkolnej rzeczywistości oznacza kolejną edycję imprezy "DobraNoc w Szkole"- wieczoru edukacji i terapii, połączonej z zabawą i rozrywką. W tym roku po raz dziewiąty złożymy uczniom i ich rodzinom kilkadziesiąt propozycji, składających się na atrakcyjny piątkowy pobyt w szkole. Będzie można uciec do nas sprzed ekranu komputera, telewizora i smartfona, bo otwieramy znowu swoje gościnne mury.

Cel owego szkolnego zaproszenia jest jasny: stworzyliśmy dla GOŚCI imprezy okazję, aby mogli przyjrzeć się z bliska pracy nauczycieli specjalistów i terapeutów, obejrzeć doświadczenia w pracowniach przedmiotowych, wziąć udział w miniwarsztatach i zabawach oraz wypróbować swoje umiejętności. Otwarte będą różne przestrzenie szkoły: gabinety lekcyjne, pracownia kulinarna, krawiecka, informatyczna, sala sportowa, salki terapii, łączniki i hole. Stworzyliśmy szansę na różnorodną aktywność dzieci i rodziców- ich wspólne gry, zabawy, twórczy wysiłek, ćwiczenia intelektualne. Zyska sfera poznawcza i kondycja fizyczna, zyskają sprawność językowa, emocje i umiejętności społeczne naszych uczniów-uczestników tegorocznej edycji wyjątkowej imprezy, która od 2013 roku jest ważnym punktem naszego szkolnego kalendarza.

Serdecznie zapraszamy!

W programie imprezy: link.