logo rekrutacja do klas pierwszych oraz dzieci od 3. roku życia do oddziałów przedszkolnych

baner rekrutacja 2022 2031 przeczytaj

Toruńskie Szkoły Branżowe i Techniczne

baner szkoły branżowe techniczne Toruń

Straż Pożarna, Straż Miejska, Muzeum Piernika, Planetarium, Młyn Wiedzy, Muzeum Etnograficzne, Teatr "Baj Pomorski", Kolejową Izbą Tradycji , Ogród Zoobotaniczny, Żłobek Miejski nr 2, Toruńska Orkiestra Symfoniczna, WORD, Nadleśnictwo "Dobrzejewice" - Szkółka Leśna Bielawy, Fundacja Blisko Dziecka, Hospicjum "Nadzieja”.

Organizujemy również uroczystości przedszkolne wraz z aktywnym udziałem rodziców. Wychodząc naprzeciw potrzebom dzieci nasza szkoła zapewnia terapię logopedyczną dzieciom z oddziałów przedszkolnych oraz opiekę pedagoga szkolnego. Współpracujemy z Poradnią Psychologiczno-Pedagogiczną, gdzie dzieci wraz z rodzicami mogą uzyskać pomoc oraz wsparcie.

żołnierz dziecidzieci przedział kolejowy

dzieci makieta miastadzieci muzeum kolejnictwa

dzieci strażnik lekcjadzieci kwiaty szklarnia

dzieci zajęcia stolnica wałekdzieci las