Wyniki egzaminu ósmoklasisty

Zaświadczenia o wynikach egzaminu ósmoklasisty można odbierać od piątku godz. 10:00 w sekretariacie szkoły, zachowując reżim sanitarny (maseczka i dezynfekcja rąk po wejściu do szkoły)

Zaświadczenia należy dostarczyć do wybranej szkoły do wtorku 04.08.2020 r.

Adam Orgacki

Rekrutacja uzupełniajaca do oddziałów przedszkolnych

Szanowni Państwo!

Publikujemy listę kandydatów przyjętych i nieprzyjętych do oddziałów przedszkolnych w SP 31 w naborze uzupełniającym (załącznik)

List Prezydenta Miasta Torunia skierowany do uczniów toruńskich szkół

Zapraszamy do przeczytania listu Prezydenta Miasta Torunia skierowanego do uczniów toruńskich szkół. Link do dokumentu.

Komunikat Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 31 z dnia 29 kwietnia 2020 r.

W związku z otwarciem obiektów sportowych w dniu 4 maja 2020 r., przekazuję Państwu harmonogram funkcjonowania "Orlika" oraz  boiska  szkolnego w SP 31 pod nadzorem animatora i pracowników szkoły.

harmonogram orlik

logo sp31 155x155

Drodzy uczniowie!

W te wakacje możecie spróbować swoich sił w programowaniu! Jeśli lubicie spędzać czas przed komputerem i interesuje Was świat nowych technologii, weźcie udział w darmowych warsztatach online z programowania w języku Scratch lub Python!

Zapiszcie się na “Wakacje z Gigantami” i przekonajcie się czy drzemie w Was natura kodera! Na zajęcia zapraszają @Giganci Programowania.

Warsztaty są całkowicie bezpłatne i będą prowadzone w formie webinaru. Każde spotkanie trwa 2 godziny lekcyjne (1,5 h).

Warunkiem wzięcia udziału w warsztatach jest rejestracja oraz wybranie docelowej grupy dla ucznia poprzez formularz (link do formularza)

logo sp31 155x155

Grupa nieformalna pod patronatem Fundacji Blisko Dziecka w ramach mikrodotacji "Inicjuj z FIO 2.0" realizuje projekt "Spotkania z rękodziełem 2".

Jest to cykl spotkań dla dzieci i rodziców, na których poznają ciekawy sposób spędzania wolnego czasu, biorąc udział w warsztatach rękodzielniczych. Uczestnicy będą wykonywać prace artystyczne różnymi technikami manualnymi (warsztaty decoupage tylko dla mam, malowanie poduszek tylko dla dzieci, warsztaty w Muzeum Piernika oraz warsztaty wyrobu mydełek i świeczek). Informacja na profilu Fundacji na Facebook-u.

logo sp31 155x155Zachęcamy do zapoznania się z infromacjami związanymi z bezpieczeństwem osób wypoczywających nad wodą. Link do pliku.
logo kangur matematyczny

Na początku czerwca 2020 r. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym KANGUR 2020, który ze względu na sytuację epidemiczną, odbywał się za pośrednictwem łącza internetowego. Celem konkursu jest propagowanie kultury matematycznej w jak najszerszych kręgach uczniów szkół wszystkich typów. Konkurs miał charakter jednokrotnego testu. Zadania oraz termin przeprowadzenia konkursu są ustalane przez stowarzyszenie "Kan-gourou Sans Fronti`eres". Na rozwiązanie zadań konkursowych przeznaczone było 90 minut. Konkurs przeprowadzany był w czterech kategoriach.

Wynik "bardzo dobry" w kategorii "Żaczek" uzyskał: Olek Rębowski z klasy 2a (105,00 pkt).
Wyróżnienie w kategorii "Maluch" otrzymali: Anna Rzemieniewska klasa 3b (105,00 pkt), Franciszek Czołgowski z klasy 3a (103,75 pkt), Stanisław Gutowski z klasy 3b (100,00 pkt).

Wielkie brawa dla zwycięzców oraz wszystkich uczestników konkursu!

Małgorzata Rogaszewska
Grażyna Wyrzykowska

logo sp31 155x155Szanowni Rodzice!
W załączeniu przekazujemy Wniosek o przyjecie dziecka do przedszkola na okres wakacyjny - termin do środy 24.06.2020 r.
Plik do pobrania - link.
logo sp31 155x155Publikujemy "Zasady i harmonogram wręczania świadectw na zakończenie roku szkolnego 2019/2020 w dniu 26.06.2020 r. w Szkole Podstawowej Nr 31".
Plik do pobrania - link.