popielata linia pozioma

COVID-19 procedury bezpieczeństwa

COVID-19 procedury bezpieczeństwa

rodzina licytacja

mikołaje pluszakiZ ogromną radością ogłaszamy, że świetlicowy konkurs plastyczny "Mój przyjaciel miś" został rozstrzygnięty!!! Wybór był trudny, a obrady jury bardzo burzliwe, ale udało się i oto przedstawiamy Wam prace naszych laureatów. Prawda, że piękne? Niektórzy laureaci już otrzymali upominki i dyplomy. Wszyscy pozostali uczestnicy zostali powiadomieni o wynikach konkursu i mogą odebrać swoje nagrody w portierni naszej szkoły. Gratulujemy!
 
logo sp31 155x155
Informujemy o pomocy psychologiczno-pedagogicznej oferowanej przez Poradnię Psychologiczno-Pedagogiczną w Toruniu w okresie ferii zimowych.
Ponadto cały czas funkcjonuje bezpłatna infolinia 800 080 222 z zakresu pomocy psychologiczno-pedagogicznej. W odpowiedzi na zagrożenia wynikające ze stanu pandemii powstała też poradnia on-line "Zawsze jest jakieś wyjście", która rozpoczęła swoją działalność 1.01.2021 r.
Infolinia dla dzieci i młodzieży czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-18:00; tel. 514 333 989.
We wtorki i czwartki w godzinach 16:00-18:00 pracownicy PPP pełnią dyżur telefoniczny dla rodziców tel. 509 919 079.
Możliwość spotkania w Poradni z terapeutą w sytuacji kryzysowej. W celu ustalenia terminu wizyty należy zgłosić się telefonicznie do rejestracji tel. 56 622 46 17 lub 798 855 963.
 
logo sp31 155x155

Boże Narodzenie to jedno z najważniejszych świąt, które łączy wszystkich chrześcijan. Każdy kraj i region ma swoje wyjątkowe niepowtarzalne tradycje obchodów tego święta.
W celu promowania tradycji bożonarodzeniowych Urząd Miasta Łuck wspólnie z Konsulatem Generalnym RP w Łucku oraz miejskimi zespołami artystycznymi organizuje międzynarodowy charytatywny online projekt "Babcine Święta Bożonarodzeniowe".
Głównym celem tego wydarzenia jest prezentacja obyczajów Bożego Narodzenia, które są tradycyjne dla uczestników projektu i przekazywane z pokolenia na pokolenie przez wiele lat.

Warunkiem uczestnictwa w projekcie jest przesłanie krótkiego wideo z opowieścią o tradycjach obchodów Bożego Narodzenia w Państwa kraju lub regionie oraz kolędę zaśpiewaną w języku ojczystym. Czas trwania wideo - do 15 minut. Prosimy o przesyłanie wideo na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
Zarejestrować się na online maraton można pod adresem http://bit.ly/37wKi9D.
Rejestracja trwa do 10 stycznia 2021 r. Wideo będą dostępne na portalach społecznościowych Facebook i Instagram przez cały okres ferii zimowych.
Końcowym etapem projektu "Babcine Święta Bożonarodzeniowe" będzie online wideokonferencja uczestników maratonu, której celem będzie promowanie dalszej współpracy pomiędzy zespołami kreatywnymi, poszukiwanie nowych partnerów dla wspólnej realizacji przyszłych ciekawych projektów, a także omówienie możliwości stworzenia nowego wspólnego projektu kreatywnego w przyszłym roku.

 
miś pluszakZ ogromną radością ogłaszamy, że świetlicowy konkurs plastyczny "Mój przyjaciel miś" został rozstrzygnięty!!! Wybór był trudny, a obrady jury bardzo burzliwe, ale udało się i oto przedstawiamy Wam prace naszych laureatów. Prawda, że piękne? Niektórzy laureaci już otrzymali upominki i dyplomy. Wszyscy pozostali uczestnicy zostali powiadomieni o wynikach konkursu i mogą odebrać swoje nagrody w portierni naszej szkoły. Gratulujemy!
 
dzieci z prezentamiW dniu 18 grudnia odbyło się spotkanie świąteczne w oddziale przedszkolnym w grupie "Promyczków". Dzieci przygotowały układ taneczny do świątecznej melodii, wspólnie kolędowały i zajadały słodkości przy wspólnym stole. Dla wszystkich dzieci zostały wręczone prezenty zostawione przez Św. Mikołaja.
 
dzieci przy stolikuGdy śniegu za oknem brak Smerfy go mają pod dostatkiem. Próbowaliśmy ulepić bałwanka i zrobić kulkę śniegu. W tym tygodniu dużo rozmawiamy o zimie i przygotowujemy się powoli do Świąt. Wykonaliśmy również prace plastyczną w z wykorzystaniem pasty do zębów.