Wyniki egzaminu ósmoklasisty

Zaświadczenia o wynikach egzaminu ósmoklasisty można odbierać od piątku godz. 10:00 w sekretariacie szkoły, zachowując reżim sanitarny (maseczka i dezynfekcja rąk po wejściu do szkoły)

Zaświadczenia należy dostarczyć do wybranej szkoły do wtorku 04.08.2020 r.

Adam Orgacki

Rekrutacja uzupełniajaca do oddziałów przedszkolnych

Szanowni Państwo!

Publikujemy listę kandydatów przyjętych i nieprzyjętych do oddziałów przedszkolnych w SP 31 w naborze uzupełniającym (załącznik)

List Prezydenta Miasta Torunia skierowany do uczniów toruńskich szkół

Zapraszamy do przeczytania listu Prezydenta Miasta Torunia skierowanego do uczniów toruńskich szkół. Link do dokumentu.

Komunikat Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 31 z dnia 29 kwietnia 2020 r.

W związku z otwarciem obiektów sportowych w dniu 4 maja 2020 r., przekazuję Państwu harmonogram funkcjonowania "Orlika" oraz  boiska  szkolnego w SP 31 pod nadzorem animatora i pracowników szkoły.

harmonogram orlik

Szkoła Podstawowa Nr 31 im. gen. Józefa Hallera w Toruniu prowadzi monitoring wizyjny budynku szkoły oraz terenu wokół niej w celu zapewnienia porządku publicznego i bezpieczeństwa osób przebywających na monitorowanym terenie, oraz ochrony mienia. Administratorem systemu monitoringu jest Szkoła Podstawowa Nr 31 im. gen. Józefa Hallera w Toruniu.
Kontakt z Inspektorem Danych Osobowych jest możliwy pod numerem tel. 56 611 89 92.
Każda osoba ma prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Zapisy z monitoringu przechowywane będą przez okres 3 miesięcy. Odbiorcami danych osobowych mogą być wyłącznie organy uprawnione na podstawie przepisów prawa.
Regulamin monitoringu dostępny jest na stronie internetowej Szkoły Podstawowej nr 31 im. gen. Józefa Hallera w Toruniu.