Szkoła Podstawowa Nr 31 im. gen. Józefa Hallera w Toruniu prowadzi monitoring wizyjny budynku szkoły oraz terenu wokół niej w celu zapewnienia porządku publicznego i bezpieczeństwa osób przebywających na monitorowanym terenie, oraz ochrony mienia. Administratorem systemu monitoringu jest Szkoła Podstawowa Nr 31 im. gen. Józefa Hallera w Toruniu.

Kontakt z Inspektorem Danych Osobowych jest możliwy pod numerem tel. 56 611 89 92.

Każda osoba ma prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Zapisy z monitoringu przechowywane będą przez okres 3 miesięcy. Odbiorcami danych osobowych mogą być wyłącznie organy uprawnione na podstawie przepisów prawa.

Regulamin monitoringu dostępny jest na stronie internetowej Szkoły Podstawowej Nr 31 im. gen. Józefa Hallera w Toruniu.