Microsoft dla edukacji

COVID-19 procedury bezpieczeństwa

jeden procent

Rekrutacja do oddziałów przedszkolnych i klas pierwszych 2021/2022

logo sp31 155x155Publikujemy listy kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych w postępowaniu rekrutacyjnym do oddziałów przedszkolnych i klas pierwszych w Szkole Podstawowej nr 31 w Toruniu.

Rekrutacja do oddziałów przedszkolnych i klas pierwszych 2021/2022

Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom rodziców uczniów naszej Szkoły, a także osób zainteresowanych, przy Fundacji "Blisko Dziecka" działa punkt konsultacyjny. Istnieje możliwość odbycia indywidualnych konsultacji z Dyrektorem Szkoły, nauczycielami pracującymi w SP nr 31 (neurologopedą, terapeutą pedagogicznym, pedagogiem, terapeutami organizującymi kształcenie integracyjne). Punkt konsultacyjny nie jest jednostką diagnozującą, specjaliści służą wiedzą i doświadczeniem osobom szukającym wsparcia w pracy w dzieckiem bądź pokierowania do specjalistycznych jednostek (Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna, lekarze specjaliści).

KONSULTACJE SĄ BEZPŁATNE. Dzielimy się wiedzą i doświadczeniem. Zainteresowane osoby prosimy o kontakt z sekretariatem szkoły pod nr (056) 648-51-28.