Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom rodziców uczniów naszej Szkoły, a także osób zainteresowanych, przy Fundacji "Blisko Dziecka" działa punkt konsultacyjny. Istnieje możliwość odbycia indywidualnych konsultacji z Dyrektorem Szkoły, nauczycielami pracującymi w SP nr 31 (neurologopedą, terapeutą pedagogicznym, pedagogiem, terapeutami organizującymi kształcenie integracyjne). Punkt konsultacyjny nie jest jednostką diagnozującą, specjaliści służą wiedzą i doświadczeniem osobom szukającym wsparcia w pracy w dzieckiem bądź pokierowania do specjalistycznych jednostek (Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna, lekarze specjaliści).

KONSULTACJE SĄ BEZPŁATNE. Dzielimy się wiedzą i doświadczeniem. Zainteresowane osoby prosimy o kontakt z sekretariatem szkoły pod nr (056) 648-51-28.