dzieci prace plastyczne

Przez ostatnie kilka tygodni do naszego przedszkola przybywały prace plastyczne na ogłoszony przez nasze przedszkole Międzyprzedszkolny Konkurs Plastyczny „Mój Pluszowy Miś”. Na konkurs wpłynęło 78 ciekawych, pomysłowych i twórczych prac. Jesteśmy przekonani, że mali artyści włożyli w ich wykonanie dużo serca. Z prac powstała galeria „Misiów”, która bardzo spodobała się dzieciom, jak i nauczycielkom z oddziałów przedszkolnych. Chętnie do niej zaglądaliśmy.

Bardzo nam miło poinformować, że Konkurs został rozstrzygnięty. Powołane przez organizatorki jury, oceniając prace konkursowe, wzięło pod uwagę następujące kryteria: samodzielność, pomysłowość i oryginalność, estetykę, walory artystyczne, zgodność z tematem konkursu.

Oto lista laureatów:
Grupa wiekowa 3 i 4 latki: I miejsce - Wojciech L., Szkoła Podstawowa nr 32 im. Armii Krajowej w Toruniu, II miejsce - Lena L., Przedszkole Miejskie nr 9 im. D. Gellner w Toruniu, III miejsce - Zuzanna K., Przedszkole Miejskie nr 10 w Toruniu, Maja A., Oddział Przedszkolny przy Szkole Podstawowa nr 31 im. J. Hallera w Toruniu.

Wyróżnienia: Maja R., Przedszkole Miejskie nr 16 im. K. Makuszyńskiego w Toruniu, Jagoda P., Przedszkole Miejskie nr 3 w Toruniu, Helena L., Przedszkole Miejskie nr 2 im. J. Brzechwy w Toruniu, Zofia B., Przedszkole Miejskie nr 16 im. K. Makuszyńskiego w Toruniu, Joanna Ż., Przedszkole Miejskie nr 5 w Toruniu, Urszula N., Szkoła Podstawowa nr 17 im. J. Bema w Toruniu, Marcel K. Oddział Przedszkolny przy Szkole Podstawowa nr 31 im. J. Hallera w Toruniu, Hanna P., Szkoła Podstawowa nr 13 im. św. Jana Pawła II w Toruniu.

Grupa wiekowa 5 i 6 – latki: I miejsce - Antoni W, Szkoła Podstawowa nr 32 im. Armii Krajowej w Toruniu, II miejsce - Zofia J., Przedszkole Miejskie nr 5 w Toruniu, III miejsce - Paulina S., Oddział Przedszkolny przy Szkole Podstawowa nr 31 im. J. Hallera w Toruniu, Julia W., Przedszkole Miejskie nr 11 im. T. Halika w Toruniu.

Wyróżnienia: Zofia W., Przedszkole Miejskie nr 12 im. W. Szafera w Toruniu, Kornelia B., Przedszkole Miejskie nr 2 im. J. Brzechwy w Toruniu, Klara Z., Przedszkole Miejskie nr 8 w Toruniu, Kornelia K., Przedszkole Miejskie nr 9 w Toruniu, Martyna J., Oddział Przedszkolny przy Szkole Podstawowej nr 31 im. J. Hallera w Toruniu, Alicja Ś., Szkoła Podstawowa nr 17 im. J. Bema w Toruniu, Julia N., Szkoła Podstawowa nr 16 im. K. Makuszyńskiego w Toruniu, Pola A., Przedszkole Miejskie nr 12 im. W. Szafera w Toruniu, Aleksander K., Oddział Przedszkolny przy Szkole Podstawowej nr 31 w Toruniu, Pola S., Przedszkole Miejskie nr 2 im. J. Brzechwy w Toruniu, Sophia P., Przedszkole Miejskie nr 10 w Toruniu.

Serdecznie dziękujemy dzieciom za zaangażowanie oraz kreatywność w przygotowaniu prac plastycznych, a nauczycielom i rodzicom – za zgłoszenie placówek do udziału w Konkursie, zainteresowanie wychowanków tematyką Konkursu i nadzór nad przygotowaniem prac.

Gratulujemy!

Życzymy wszystkim cudownego Dnia Pluszowego Misia!

Dyplomy i nagrody zostaną doręczone do nagrodzonych placówek w przeciągu najbliższych dwóch tygodni.

Więcej informacji - link.