popielata linia pozioma

Komunikat Dyrektora Szkoły - Dni wolne w okresie świątecznym

logo sp31 155x155

Szanowni Rodzice!!!

Szkoła zapewnia pracującym rodzicom i opiekunom prawnym możliwość opieki nad dziećmi w okresie świątecznym 2018 r. (24, 27, 28 i 31 grudnia)
Warunkiem skorzystania z oferty jest złożenie w sekretariacie Szkoły pisemnej prośby o opiekę nad dzieckiem w dniu wolnym od zajęć dydaktycznych w godzinach od 8:00 do 15:00, jeśli tej opieki potrzebują.
Druki wniosków są dostępne w sekretariacie szkoły lub do pobrania tutaj.
Termin złożenia deklaracji – do czwartku 20.12.2018 r. godz. 12:00.

kolorowe pierniki na stole

W klasie 2b zapachniało świętami. Słodko pachnące pomarańcze ozdobione goździkami i kolorowe pierniczki, uświadomiły wszystkim, że już za kilka dni Święta Bożego Narodzenia, a z nimi choinka, prezenty i świąteczne wypieki. Uczniowie klasy 2b wykonywali swoje pierwsze świąteczne pierniczki. Było słodko, kolorowo i bardzo smacznie. Piękne pierniczki będą ozdobą klasowego wigilijnego stołu.

Życzymy wszystkim zdrowych, spokojnych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia.

Uczniowie klasy 2b z wychowawcą

cisteczka świąteczne tło

Uczniowie III gim na zajęciach artystycznych tworzyli wyjątkowe kartki świąteczne - z żywności. Kolorowe konstrukcje po sfotografowaniu i ocenieniu zostały zjedzone.

Wesołych Świąt!!!

dzieci policjaW dniu 11 grudnia klasa 0 "d", dzięki inicjatywie studentek UMK z kierunku Pedagogika Specjalna, udała się na Komisariat Policji Toruń-Śródmieście. To była niecodzienna przygoda, podczas której każdy z bliska mógł zobaczyć kamizelkę kuloodporną, kajdanki, spędzić chwilę w areszcie "za kratami", a nawet wsiąść do prawdziwego radiowozu. To był dzień, który na długo zapadnie nam w pamięci. Każdy otrzymał odblaskowe bransoletki i breloczki - radiowozy oraz pamiątkowe zdjęcie. Dziękujemy studentkom II roku!
dzieci wróżbyW dniu 30 listopada nasi uczniowie z oddziałów zerowych obchodzili Andrzejki. Był to dzień licznych wróżb, może nawet odrobiny magii, a na pewno pełen wrażeń.
logo przytulaczek miś

"Misiaczek Przytulaczek" to I edycja akcji charytatywnej dedykowanej dzieciom, które były uczestnikami zdarzeń drogowych lub zostały poszkodowane w wyniku pożaru.
Pomysłodawcą akcji jest p. Dorota Prokop. Przedsięwzięcie realizowane jest wspólnie z Komendą Miejską PSP w Toruniu.

przedszkolaki uczniowie w koleCzłonkowie Klubu Szkolnej Młodzieży wcielili się w mikołajowych pomocników. Św. Mikołaj pamiętając, iż nasze przedszkolaki były grzeczne i radosne przez cały rok, przysłał swoje elfy z drobnymi, słodkimi niespodziankami. Dzieci chętnie opowiedziały o prezentach, które otrzymały od św. Mikołaja. Zadowolenie ze spotkania było obopólne. Ku zaskoczeniu elfów niespodzianie zostały wciągnięte do wspólnej muzycznej zabawy.