popielata linia pozioma

Logo rekrutacji do klas pierwszych oraz dzieci od 3. roku życia do oddziałów przedszkolnych

Rekrutacja 2018 2019Rekrutacja 2018 2019Rekrutacja 2018 2019

Logo szkoły

Szanowni Rodzice i Opiekunowie!

Szkoła zapewnia pracującym rodzicom i opiekunom możliwość opieki nad dziećmi w czasie przerwy wiosennej. Warunkiem skorzystania z oferty jest złożenie w sekretariacie Szkoły pisemnej prośby o opiekę nad dzieckiem w dni wolne od zajęć dydaktycznych tj. 29 i 30.03.2018 r. oraz 03.04.2018 r. w godzinach od 8:00 do 15:30, jeśli tej opieki potrzebują.

Druki wniosków są dostępne w sekretariacie szkoły i na stronie internetowej SP 31 (do pobrania tutaj).

Termin złożenia deklaracji – wtorek 27.03.2018 r.

 
 
Stół, wałki do ciasta, dzieci z piernikiemPodczas wizyty w muzeum, uczniowie mogli przenieść się w czasie i przestrzeni do XIV wiecznej piekarni, wysłuchać legendy oraz ukształtować ciasto i upiec własny piernik.

Taniec w okręgach, trzyamnie się za ręce15 marca w naszej szkole odbyły się Integracyje Spotkania Taneczne, odwiedzili nas uczniowie SP 16, SPS 19 i ZS 26 w Toruniu oraz Seniorzy z Dziennego Domu Pobytu na Rubinkowie, zapraszamy do fotorelacji ze spotkania.

Logo szkołyZbliża się 23.03., a to w naszej szkolnej rzeczywistości oznacza kolejną edycję imprezy "DobraNoc w Szkole"- wieczoru innowacyjnej edukacji połączonej z zabawą i rozrywką.

W tym roku znowu składamy uczniom i ich rodzinom kilkadziesiąt propozycji, składających się na atrakcyjny piątkowy pobyt w szkole. Największą atrakcją piątkowej nocy będą pokazy z robotyki oraz zajęcia związane z technologią druku 3D w wykonaniu studentów Instytutu Fizyki UMK. To ważne dziedziny wiedzy zarówno w kontekście zmian wprowadzonych do podstawy programowej szkół, jak i zainteresowań uczniów. Będą m.in. walki robotów oraz drukowanie przedmiotów z określonych materiałów. Dokonany też zostanie w obecności uczniów pomiar dwutlenku węgla w sali lekcyjnej z wykorzystaniem nowoczesnych technologii (zrobi to specjalista z K-PCEN).
To oczywiście niejedyne punkty programu, ale na pewno innowacyjne i interesujące. Dla WSZYSTKICH UCZESTNIKÓW imprezy - specjalna kawiarenka, a w niej ciastka niczym w studiu "Bake off". Poza tym Dzień Wojskowy, czyli jeden dzień ucznia w charakterze elewa, warsztaty plastyczne, geometryczne, językowe, zabawy sportowe, sensoryczne i inne. Słowem - moc atrakcji!

Bardzo serdecznie zapraszamy Uczniów i ich Rodziny do naszej placówki 23 marca w godz. 18.00 - 21.00

Dyrekcja i Rada Pedagogiczna SP nr 31 w Toruniu

forum zawodowcow 2018Zapraszamy do Centrum Targowego Park przy ul. Szosa Bydgoska 3. Wydział Edukacji Urzędu Miasta i Centrum Wsparcia Biznesu w Toruniu organizują spotkanie, którego celem jest promocja kształcenia branżowego.
Wydarzenie odbędzie się 16 marca 2018 roku w godz. 10:00-17:00.
Więcej o wydarzeniu na www.torun.pl.
Katalog toruńskich szkół branżowych i technicznych tutaj.
 
Rękodzieło, wbijanie gwoździ w deskę5 lutego 2018 roku odbyły się kolejne warsztaty z cyklu „Wieczory z rękodziełem”. Grupa wspaniałych warsztatowych mam miała okazję zapoznać się z ciekawą techniką ozdabiania drewna - String Art. W ruch poszły młotki i gwoździe.

Logo szkołyW naszej szkole odbył się DZIEŃ PROJEKTU - publiczna prezentacja projektów edukacyjnych, realizowanych w klasach II gimnazjum w roku szkolnym 2017/18. Była to VIII i OSTATNIA edycja tej imprezy. Od roku szkolnego 2010/2011 uczniowie realizowali projekty edukacyjne na mocy rozporządzenia MEN i po umocowaniu metody projektów w prawie oświatowym.