mbank 2017

telefon 2 200x200

Informujemy, że awaria sieci telefonicznej została usunięta.

zestawpodrecznikow

W zakładce ZASOBY - ZESTAW PODRĘCZNIKÓW znajdują się informacje na temat obowiązujących podręczników w roku szkolnym 2017/2018.

wakacje 2017

Dla dzieci i młodzieży pozostających w mieście w okresie letnich wakacji przygotowano atrakcyjną ofertę spędzania wolnego czasu. Szczegóły tutaj.

logo fundacja250x131

Dnia 21 czerwca br. w godzinach 10.00-12.00 na terenach zielonych Zespołu Szkół nr 31 w Toruniu odbędzie się wielka impreza integracyjna „HUR(RA)ZEM BAWIMY SIĘ”. Weźmie w niej udział ponad 200 dzieci. Będą one uczestniczyły w konkursach i zabawach ruchowych, zabawach zręcznościowych. Czekają na nie: dmuchany zamek-zjeżdżalnia, przeciąganie liny, budowanie budowli z kartonów, rysowanie kredą na chodniku,malowanie dziecięcych buziek, konkurencje sportowe.

sp paraolmpiada 2017

W ostatnich dniach maja uczniowie z klas trzecich uczestniczyli w III Paraolimpiadzie Integracyjnej "Razem możemy więcej" zorganizowanej przez nauczycieli Zespołu Szkół w Lubiczu Górnym.

teatr

Nadchodzący tydzień w Zespole Szkół nr 31 będzie wyjątkowy! To czas muzy teatru - Melpomeny. W placówce z tradycjami i dorobkiem teatralnym znowu będzie okazja, aby zanurzyć się w kulturze wysokiej i zasiąść na widowni szkolnego teatru. Tym razem sięgnięto do Charlesa Perraulta i to jego baśń Śpiąca królewna przełożono na język teatru. Adaptacji dokonały terapeutki- Anna Moczulska i Renata Bednarczyk- od lat pracujące w oddziałach integracyjnych, w których metoda dramy, przekład intersemiotyczny i zabawy teatralne są ważnymi metodami pracy z dziećmi z autyzmem.

sp straz miejska 2017

W ramach współpracy ze Strażą Miejską w realizacji Szkolnego Programu Profilaktyki klasy drugie uczestniczyły w zajęciach "Uwaga obcy - rysopis".