Ubezpieczenie dzieci w roku szkolnym 2017/2018

logo sp31 155x155

W roku szkolnym 2017/2018 nie będzie w szkole grupowego ubezpieczenia uczniów od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków. Rodzice indywidualnie ubezpieczają dzieci u wybranego ubezpieczyciela.

Bliższe informacje w sekretariacie szkoły.

Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom rodziców uczniów naszej Szkoły, a także osób zainteresowanych, przy Fundacji "Blisko Dziecka" działa punkt konsultacyjny. Istnieje możliwość odbycia indywidualnych konsultacji z Dyrektorem Szkoły, nauczycielami pracującymi w ZS nr 31 (neurologopedą, socjoterapeutą, pedagogiem, terapeutami organizującymi kształcenie integracyjne). Punkt konsultacyjny nie jest jednostką diagnozującą, specjaliści służą wiedzą i doświadczeniem osobom szukającym wsparcia w pracy w dzieckiem bądź pokierowania do specjalistycznych jednostek (Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna, lekarze specjaliści).

KONSULTACJE SĄ BEZPŁATNE. Dzielimy się wiedzą i doświadczeniem. Zainteresowane osoby prosimy o kontakt z sekretariatem szkoły pod nr (056) 648-51-28.