Komunikat Dyrektora Szkoły - Dni wolne w okresie świątecznym

logo sp31 155x155

Szanowni Rodzice!!!

Szkoła zapewnia pracującym rodzicom i opiekunom prawnym możliwość opieki nad dziećmi w okresie świątecznym 2018 r. (24, 27, 28 i 31 grudnia)
Warunkiem skorzystania z oferty jest złożenie w sekretariacie Szkoły pisemnej prośby o opiekę nad dzieckiem w dniu wolnym od zajęć dydaktycznych w godzinach od 8:00 do 15:00, jeśli tej opieki potrzebują.
Druki wniosków są dostępne w sekretariacie szkoły lub do pobrania tutaj.
Termin złożenia deklaracji – do czwartku 20.12.2018 r. godz. 12:00.

Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom rodziców uczniów naszej Szkoły, a także osób zainteresowanych, przy Fundacji "Blisko Dziecka" działa punkt konsultacyjny. Istnieje możliwość odbycia indywidualnych konsultacji z Dyrektorem Szkoły, nauczycielami pracującymi w ZS nr 31 (neurologopedą, socjoterapeutą, pedagogiem, terapeutami organizującymi kształcenie integracyjne). Punkt konsultacyjny nie jest jednostką diagnozującą, specjaliści służą wiedzą i doświadczeniem osobom szukającym wsparcia w pracy w dzieckiem bądź pokierowania do specjalistycznych jednostek (Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna, lekarze specjaliści).

KONSULTACJE SĄ BEZPŁATNE. Dzielimy się wiedzą i doświadczeniem. Zainteresowane osoby prosimy o kontakt z sekretariatem szkoły pod nr (056) 648-51-28.