Wyniki egzaminu ósmoklasisty

Zaświadczenia o wynikach egzaminu ósmoklasisty można odbierać od piątku godz. 10:00 w sekretariacie szkoły, zachowując reżim sanitarny (maseczka i dezynfekcja rąk po wejściu do szkoły)

Zaświadczenia należy dostarczyć do wybranej szkoły do wtorku 04.08.2020 r.

Adam Orgacki

Rekrutacja uzupełniajaca do oddziałów przedszkolnych

Szanowni Państwo!

Publikujemy listę kandydatów przyjętych i nieprzyjętych do oddziałów przedszkolnych w SP 31 w naborze uzupełniającym (załącznik)

List Prezydenta Miasta Torunia skierowany do uczniów toruńskich szkół

Zapraszamy do przeczytania listu Prezydenta Miasta Torunia skierowanego do uczniów toruńskich szkół. Link do dokumentu.

Komunikat Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 31 z dnia 29 kwietnia 2020 r.

W związku z otwarciem obiektów sportowych w dniu 4 maja 2020 r., przekazuję Państwu harmonogram funkcjonowania "Orlika" oraz  boiska  szkolnego w SP 31 pod nadzorem animatora i pracowników szkoły.

harmonogram orlik

Gabinet stomatologiczny przyjmuje dzieci do 18 roku życia w ramach kontraktu z NFZ:
poniedziałek 13:00 - 18:00
wtorek, środa, czwartek 09:00-13:00

Wizyty prywatne dorosłych i dzieci po indywidualnym ustaleniu osobiście lub pod numerem telefonu 536992994.
Wizyty prywatne odbywają się poza godzinami NFZ.

gabinetstomatologiczny 03