Wyniki egzaminu ósmoklasisty

Zaświadczenia o wynikach egzaminu ósmoklasisty można odbierać od piątku godz. 10:00 w sekretariacie szkoły, zachowując reżim sanitarny (maseczka i dezynfekcja rąk po wejściu do szkoły)

Zaświadczenia należy dostarczyć do wybranej szkoły do wtorku 04.08.2020 r.

Adam Orgacki

Rekrutacja uzupełniajaca do oddziałów przedszkolnych

Szanowni Państwo!

Publikujemy listę kandydatów przyjętych i nieprzyjętych do oddziałów przedszkolnych w SP 31 w naborze uzupełniającym (załącznik)

List Prezydenta Miasta Torunia skierowany do uczniów toruńskich szkół

Zapraszamy do przeczytania listu Prezydenta Miasta Torunia skierowanego do uczniów toruńskich szkół. Link do dokumentu.

Komunikat Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 31 z dnia 29 kwietnia 2020 r.

W związku z otwarciem obiektów sportowych w dniu 4 maja 2020 r., przekazuję Państwu harmonogram funkcjonowania "Orlika" oraz  boiska  szkolnego w SP 31 pod nadzorem animatora i pracowników szkoły.

harmonogram orlik

Godziny pracy biblioteki

PONIEDZIAŁEK 08:00 - 14:00
WTOREK 08:00 - 14:00
ŚRODA 08:00 - 14:00
CZWARTEK 08:00 - 14:00
PIĄTEK 08:00 - 14:00

czytelniczy 2017

W kwietniu w bibliotece szkolnej odbyły się dwa konkursy czytelnicze.

bib logowynik 2017

Gimnazjaliści wybrali logo naszej biblioteki szkolnej. Najwięcej głosów uzyskał projekt autorstwa Szymona Buczkowskiego z klasy 1A. Wszystkim uczestnikom bardzo dziękuję i gratuluję ciekawych prac. Od teraz nasza biblioteka będzie mogła legitymować się swoim znakiem rozpoznawczym.

Marzenna Fedorowicz
nauczyciel bibliotekarz