popielata linia pozioma


Wpłaty za przedszkole oraz obiady przyjmowane są wyłącznie poprzez przelew bankowy na konto nr 30 1160 2202 0000 0000 6172 5147.Godziny pracy przedszkola 06:00 - 16:30


Poznajemy nowe smaki

W naszym przedszkolu dzieci otrzymują trzy zdrowe i smaczne posiłki dziennie. Przygotowują je nasze wspaniałe Panie Kucharki w naszej przedszkolnej kuchni. Staramy się, by przedszkolne menu wyrabiało u dzieci właściwe nawyki żywieniowe: uczymy dzieci jedzenia pożywnych zup, wszelkiego rodzaju kasz, surówek, warzyw i owoców. Wszystkie potrawy, zupy, surówki, sałatki wykonywane są w przedszkolu ze świeżych produktów. Dzieci z dużą ochotą chodzą do Pań Kucharek po dokładkę.

dzieci stołówka stół owoce warzywadzieci stołówka stół owoce warzywa

dzieci stołówka stół owoce warzywadzieci stołówka stół owoce warzywa

dzieci stołówka stół owoce warzywadzieci stołówka stół owoce warzywa