popielata linia pozioma


Wpłaty za przedszkole oraz obiady przyjmowane są wyłącznie poprzez przelew bankowy na konto nr 30 1160 2202 0000 0000 6172 5147.Godziny pracy przedszkola 06:00 - 16:30


Poznajemy nowe smaki

W naszym przedszkolu dzieci otrzymują trzy zdrowe i smaczne posiłki dziennie. Przygotowują je nasze wspaniałe Panie Kucharki w naszej przedszkolnej kuchni. Staramy się, by przedszkolne menu wyrabiało u dzieci właściwe nawyki żywieniowe: uczymy dzieci jedzenia pożywnych zup, wszelkiego rodzaju kasz, surówek, warzyw i owoców. Wszystkie potrawy, zupy, surówki, sałatki wykonywane są w przedszkolu ze świeżych produktów. Dzieci z dużą ochotą chodzą do Pań Kucharek po dokładkę.

dzieci stołówka uśmiech lodydzieci obiad

dzieci posiłek kanapki warzywakucharki talerz danie

kucharki dziewczynki wydawania obiadów