popielata linia pozioma

logo rekrutacja do klas pierwszych oraz dzieci od 3. roku życia do oddziałów przedszkolnych

baner rekrutacja 2022 2031 przeczytaj

Toruńskie Szkoły Branżowe i Techniczne

baner szkoły branżowe techniczne Toruń


Godziny pracy przedszkola 06:00 - 16:30Wpłaty za przedszkole oraz obiady przyjmowane są wyłącznie poprzez przelew bankowy na konto nr 30 1160 2202 0000 0000 6172 5147.


Nasi Przyjaciele

Straż Pożarna, Straż Miejska, Muzeum Piernika, Planetarium, Młyn Wiedzy, Muzeum Etnograficzne, Teatr "Baj Pomorski", Kolejową Izbą Tradycji , Ogród Zoobotaniczny, Żłobek Miejski nr 2, Toruńska Orkiestra Symfoniczna, WORD, Nadleśnictwo "Dobrzejewice" - Szkółka Leśna Bielawy, Fundacja Blisko Dziecka, Hospicjum "Nadzieja”.

Organizujemy również uroczystości przedszkolne wraz z aktywnym udziałem rodziców. Wychodząc naprzeciw potrzebom dzieci nasza szkoła zapewnia terapię logopedyczną dzieciom z oddziałów przedszkolnych oraz opiekę pedagoga szkolnego. Współpracujemy z Poradnią Psychologiczno-Pedagogiczną, gdzie dzieci wraz z rodzicami mogą uzyskać pomoc oraz wsparcie.

dzieci zabawkidzieci dorośli bańki mydlane

dzieci strażak wóz strażackidzieci samolot

dzieci parkdzieci sala stół rysowanie

dzieci piknik wata cukrowadzieci pomnik Józef Piłsudski

dzieci dmuchany zamekdzieci park żubr

dzieci eksperymentdzieci centrum nauki

dzieci mali strażacydzieci muzeum piernika

dzieci dom legend toruńskichdzieci strażak

dzieci eksperymentdzieci eksperyment