popielata linia pozioma


Wpłaty za przedszkole oraz obiady przyjmowane są wyłącznie poprzez przelew bankowy na konto nr 30 1160 2202 0000 0000 6172 5147.Godziny pracy przedszkola 06:00 - 16:30


Nasi Przyjaciele

Straż Pożarna, Straż Miejska, Muzeum Piernika, Planetarium, Młyn Wiedzy, Muzeum Etnograficzne, Teatr "Baj Pomorski", Kolejową Izbą Tradycji , Ogród Zoobotaniczny, Żłobek Miejski nr 2, Toruńska Orkiestra Symfoniczna, WORD, Nadleśnictwo "Dobrzejewice" - Szkółka Leśna Bielawy, Fundacja Blisko Dziecka, Hospicjum "Nadzieja”.

Organizujemy również uroczystości przedszkolne wraz z aktywnym udziałem rodziców. Wychodząc naprzeciw potrzebom dzieci nasza szkoła zapewnia terapię logopedyczną dzieciom z oddziałów przedszkolnych oraz opiekę pedagoga szkolnego. Współpracujemy z Poradnią Psychologiczno-Pedagogiczną, gdzie dzieci wraz z rodzicami mogą uzyskać pomoc oraz wsparcie.

dzieci zabawkidzieci dorośli bańki mydlane

dzieci strażak wóz strażackidzieci samolot

dzieci parkdzieci sala stół rysowanie

dzieci piknik wata cukrowadzieci pomnik Józef Piłsudski

dzieci dmuchany zamekdzieci park żubr

dzieci eksperymentdzieci centrum nauki