Wpłaty za przedszkole oraz obiady przyjmowane są wyłącznie poprzez przelew bankowy na konto nr 30 1160 2202 0000 0000 6172 5147.

Godziny pracy przedszkola 06:00 - 16:30

Bawię się i wiem

Zajęcia oraz gry i zabawy edukacyjne prowadzimy przez cały dzień. Pozwala to dzieciom na lepsze przyswajanie wiedzy, co znacznie ułatwia im późniejsze osiąganie szkolnych sukcesów. Proces dydaktyczny wspomagany jest przez zajęcia: logopedyczne, glottodydaktyczne, z bajkoterapii, korekcyjno-kompensacyjne, z języka angielskiego, sportowe, gimnastykę korekcyjną. Dzieci biorą udział w zajęciach: "Tańczące Nutki", "Śpiewające Brzdące", "Mały Artysta".

dzieci podłoga plansza edukacyjnachłopiec stół przybory nauka zabawa

dzieci podłoga plansza edukacyjna klockidzieci podłoga plansza edukacyjna klocki

chłopiec podłoga plansza edukacyjna klockichłopiec podłoga plansza edukacyjna klocki

dzieci stół klocki edukacyjne układaniedzieci stół klocki edukacyjne układanie