Rekrutacja uzupełniajaca do oddziałów przedszkolnych

Szanowni Państwo!

Publikujemy listę kandydatów przyjętych i nieprzyjętych do oddziałów przedszkolnych w SP 31 w naborze uzupełniającym (załącznik)

Dyrektor SP 31

Adam Orgacki

List Prezydenta Miasta Torunia skierowany do uczniów toruńskich szkół

Zapraszamy do przeczytania listu Prezydenta Miasta Torunia skierowanego do uczniów toruńskich szkół. Link do dokumentu.

Komunikat Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 31 z dnia 29 kwietnia 2020 r.

W związku z otwarciem obiektów sportowych w dniu 4 maja 2020 r., przekazuję Państwu harmonogram funkcjonowania "Orlika" oraz  boiska  szkolnego w SP 31 pod nadzorem animatora i pracowników szkoły.

Dyrektor SP 31
Adam Orgacki

harmonogram orlik

dzieci wyścig slalomemW dniu 22.11.2019 nasze Przedszkolaki wzięły udział w imprezie sportowej „Sport jest dla nas”. Dzieci z wielką radością i zaangażowaniem brały udział w rozgrzewce oraz we wszystkich konkurencjach. Wszyscy świetnie się bawili, na koniec Przedszkolaki wspólnie zatańczyły przy muzyce. Przedstawiciele grup odebrali dyplomy oraz drobne upominki dla każdego.