Rekrutacja uzupełniajaca do oddziałów przedszkolnych

Szanowni Państwo!

Publikujemy listę kandydatów przyjętych i nieprzyjętych do oddziałów przedszkolnych w SP 31 w naborze uzupełniającym (załącznik)

Dyrektor SP 31

Adam Orgacki

List Prezydenta Miasta Torunia skierowany do uczniów toruńskich szkół

Zapraszamy do przeczytania listu Prezydenta Miasta Torunia skierowanego do uczniów toruńskich szkół. Link do dokumentu.

Komunikat Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 31 z dnia 29 kwietnia 2020 r.

W związku z otwarciem obiektów sportowych w dniu 4 maja 2020 r., przekazuję Państwu harmonogram funkcjonowania "Orlika" oraz  boiska  szkolnego w SP 31 pod nadzorem animatora i pracowników szkoły.

Dyrektor SP 31
Adam Orgacki

harmonogram orlik

logo przytulaczek miśSkładamy serdeczne podziękowania wszystkim, którzy aktywnie włączyli się w realizację II edycji akcji charytatywnej "Misiaczek Przytulaczek". Przedsięwzięcie realizowane było wspólnie z Komendą Miejską Policji w Toruniu.
W tym roku udało nam się zgromadzić 123 nowe maskotki.
Dnia 25 listopada 2019 roku w Komendzie Miejskiej Policji odbyło się podsumowanie akcji, podczas którego uroczyście wręczyliśmy maskotki policjantom.
KMP w Toruniu otrzymała 110 miśków, 13 maskotek przekażemy Komendzie Powiatowej PSP w Radziejowie.
W uroczystości wzięli udział przedstawiciele kierownictwa Komendy Miejskiej Policji w Toruniu, przedstawiciele toruńskich Komisariatów Policji oraz Wydziału Ruchu Drogowego, koordynatorzy akcji, przedstawiciele grona pedagogicznego szkoły i Rady Rodziców oraz uczniowie.

Realizatorzy akcji: D. Prokop, A. Barwik, M. Bieńkowska

Zdjęcia na profilu szkoły na FB.

Inne materiały: TVP Bydgoszcz, TV Toruń, Komenda Miejska Policji w Toruniu, Radio ESKA.