Rekrutacja uzupełniajaca do oddziałów przedszkolnych

Szanowni Państwo!

Publikujemy listę kandydatów przyjętych i nieprzyjętych do oddziałów przedszkolnych w SP 31 w naborze uzupełniającym (załącznik)

Dyrektor SP 31

Adam Orgacki

List Prezydenta Miasta Torunia skierowany do uczniów toruńskich szkół

Zapraszamy do przeczytania listu Prezydenta Miasta Torunia skierowanego do uczniów toruńskich szkół. Link do dokumentu.

Komunikat Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 31 z dnia 29 kwietnia 2020 r.

W związku z otwarciem obiektów sportowych w dniu 4 maja 2020 r., przekazuję Państwu harmonogram funkcjonowania "Orlika" oraz  boiska  szkolnego w SP 31 pod nadzorem animatora i pracowników szkoły.

Dyrektor SP 31
Adam Orgacki

harmonogram orlik

dzieci z maskotkamiUczniowie klas 1-3 przystąpili do realizacji akcji czytelniczej wspieranej przez sieć sklepów Biedronka, a mającej na celu popularyzację codziennego czytania. Dla zachęty otrzymaliśmy materiały ilustracyjne, książki i maskotki. Dzieci czytają pod kontrolą rodziców i zdobywają naklejki. "Patronuje" temu sympatyczny "Gang Słodziaków" - kolorowe, przemiłe maskotki będące bohaterami opowieści Renaty Piątkowskiej.
Słodziaki namieszały i niewątpliwie zachęciły do czytania. I tak trzymać!!!