Rekrutacja uzupełniajaca do oddziałów przedszkolnych

Szanowni Państwo!

Publikujemy listę kandydatów przyjętych i nieprzyjętych do oddziałów przedszkolnych w SP 31 w naborze uzupełniającym (załącznik)

Dyrektor SP 31

Adam Orgacki

List Prezydenta Miasta Torunia skierowany do uczniów toruńskich szkół

Zapraszamy do przeczytania listu Prezydenta Miasta Torunia skierowanego do uczniów toruńskich szkół. Link do dokumentu.

Komunikat Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 31 z dnia 29 kwietnia 2020 r.

W związku z otwarciem obiektów sportowych w dniu 4 maja 2020 r., przekazuję Państwu harmonogram funkcjonowania "Orlika" oraz  boiska  szkolnego w SP 31 pod nadzorem animatora i pracowników szkoły.

Dyrektor SP 31
Adam Orgacki

harmonogram orlik

dzieci uczą się znaków drogowychNa ostatnich zajęciach przedszkolaki poznały zasady ruchu drogowego. Dowiedziały się, jak należy bezpiecznie przechodzić przez jezdnię oraz o czym informują nas znaki drogowe.
Dzieci uczestniczyły w zajęciach i zabawach, wykonały prace plastyczne oraz wybrały się na spacer na pobliskie skrzyżowanie,aby poznać zasady bezpiecznego przechodzenia przez jezdnię.