popielata linia pozioma

Haller flaga napis

Rekrutacja uzupełniajaca do oddziałów przedszkolnych


Szanowni Państwo!

Publikujemy listę kandydatów przyjętych i nieprzyjętych do oddziałów przedszkolnych w SP 31 w naborze uzupełniającym (załącznik)

Dyrektor SP 31

Adam Orgacki


 

List Prezydenta Miasta Torunia skierowany do uczniów toruńskich szkół


Zapraszamy do przeczytania listu Prezydenta Miasta Torunia skierowanego do uczniów toruńskich szkół. Link do dokumentu.


 

Komunikat Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 31 z dnia 29 kwietnia 2020 r.

W związku z otwarciem obiektów sportowych w dniu 4 maja 2020 r., przekazuję Państwu harmonogram funkcjonowania "Orlika" oraz  boiska  szkolnego w SP 31 pod nadzorem animatora i pracowników szkoły.

Z poważaniem
Dyrektor SP 31
Adam Orgacki

harmonogram orlik


bawiące się dzieci

"Każdy przedszkolak dobrze wie,
że kiedy 20 wrzesień zbliża się,
od najmłodszego, aż po starszaka,
wszyscy świętują Dzień Przedszkolaka"

W piątek 20 września miało miejsce bardzo ważne wydarzenie, nie tylko u w naszym Przedszkolu, ale w każdym przedszkolu w Polsce. Nauczycielki z grup przedszkolnych przygotowały różne atrakcje dla swoich małych podopiecznych. Tego dnia, dzieci zostały zaproszone do wspólnej zabawy przez dziewczynki z wolontariatu szkolnego "Iskierka Nadziei". Były zabawy z balonami, słodkie niespodzianki i konkursy. Na twarzy każdego przedszkolaka gościł szeroki uśmiech, ponieważ każdy wychowanek wiedział, że to jest jego dzień i jego święto. Był to dzień wspólnego przeżywania radości, współdziałania w propagowaniu i rozpowszechnianiu nowoczesnego wychowania przedszkolnego.