popielata linia pozioma

Haller flaga napis

Rekrutacja uzupełniajaca do oddziałów przedszkolnych


Szanowni Państwo!

Publikujemy listę kandydatów przyjętych i nieprzyjętych do oddziałów przedszkolnych w SP 31 w naborze uzupełniającym (załącznik)

Dyrektor SP 31

Adam Orgacki


 

List Prezydenta Miasta Torunia skierowany do uczniów toruńskich szkół


Zapraszamy do przeczytania listu Prezydenta Miasta Torunia skierowanego do uczniów toruńskich szkół. Link do dokumentu.


 

Komunikat Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 31 z dnia 29 kwietnia 2020 r.

W związku z otwarciem obiektów sportowych w dniu 4 maja 2020 r., przekazuję Państwu harmonogram funkcjonowania "Orlika" oraz  boiska  szkolnego w SP 31 pod nadzorem animatora i pracowników szkoły.

Z poważaniem
Dyrektor SP 31
Adam Orgacki

harmonogram orlik


zdjęcie grupowe uczniowieDnia 08 maja 2019r. uczniowie klasy 7a, 7b, 8b i III gimnazjum wraz z opiekunami p. A. Balinowską, p. A. Barwik, p. E. Szotowicz, p. A. Umińską i p. M. Jabłońskim wyruszyli na trzydniową wycieczkę do Szklarskiej Poręby – Pragi – Wrocławia.
Pierwszym punktem zwiedzania był zamek Książ w Wałbrzychu. Uczniowie mogli podziwiać jego piękno i poznać jego historię uczestnicząc w lekcji muzealnej.
Następny dzień rozpoczęliśmy od wyjazdu do Pragi. Zwiedzając stolicę Republiki Czeskiej wraz z przewodnikiem poznaliśmy historię miasta i wiele ciekawostek związanych z językiem czeskim. Mogliśmy zobaczyć Most Karola, Stare Miasto i słynny Zegar Astronomiczny Orloy. Wieczorem wyszliśmy na spacer po Szklarskiej Porębie.
Ostatniego dnia wycieczki pojechaliśmy do Zoo i Afrykarium we Wrocławiu, gdzie mieliśmy okazję zobaczyć różnorodne ekosystemy związane ze środowiskiem wodnym Czarnego Kontynentu.
Zmęczeni podróżą, ale pełni wrażeń wróciliśmy do Torunia późnym wieczorem. Wycieczkę uważamy za udaną i chętnie powrócilibyśmy do pięknych zabytków województwa dolnośląskiego i naszych południowo-zachodnich sąsiadów.