Rekrutacja uzupełniajaca do oddziałów przedszkolnych

Szanowni Państwo!

Publikujemy listę kandydatów przyjętych i nieprzyjętych do oddziałów przedszkolnych w SP 31 w naborze uzupełniającym (załącznik)

Dyrektor SP 31

Adam Orgacki

List Prezydenta Miasta Torunia skierowany do uczniów toruńskich szkół

Zapraszamy do przeczytania listu Prezydenta Miasta Torunia skierowanego do uczniów toruńskich szkół. Link do dokumentu.

Komunikat Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 31 z dnia 29 kwietnia 2020 r.

W związku z otwarciem obiektów sportowych w dniu 4 maja 2020 r., przekazuję Państwu harmonogram funkcjonowania "Orlika" oraz  boiska  szkolnego w SP 31 pod nadzorem animatora i pracowników szkoły.

Dyrektor SP 31
Adam Orgacki

harmonogram orlik

uczniowie za stołemOstatnie spotkanie Klubu Szkolnej Młodzieży odbyło się w zaprzyjaźnionej kawiarni: Kwadrans Cafe. Mieliśmy możliwość wcielenia się w kelnerów i obsłużenia swoich kolegów, jak prawdziwi pracownicy kawiarni! Dwóch naszych kolegów zebrało zamówienia, złożyli je pani przy kasie, a następnie przynosili zamówienia każdemu klientowi. To wcale niełatwe, ale bardzo przyjemne zajęcie. Spotkanie było czasem rozmów, podsumowań tego roku, planów na wakacje. Cieszymy się, że mogliśmy być razem i z utęsknieniem czekamy na wakacje!