Wyniki egzaminu ósmoklasisty

Zaświadczenia o wynikach egzaminu ósmoklasisty można odbierać od piątku godz. 10:00 w sekretariacie szkoły, zachowując reżim sanitarny (maseczka i dezynfekcja rąk po wejściu do szkoły)

Zaświadczenia należy dostarczyć do wybranej szkoły do wtorku 04.08.2020 r.

Adam Orgacki

Rekrutacja uzupełniajaca do oddziałów przedszkolnych

Szanowni Państwo!

Publikujemy listę kandydatów przyjętych i nieprzyjętych do oddziałów przedszkolnych w SP 31 w naborze uzupełniającym (załącznik)

List Prezydenta Miasta Torunia skierowany do uczniów toruńskich szkół

Zapraszamy do przeczytania listu Prezydenta Miasta Torunia skierowanego do uczniów toruńskich szkół. Link do dokumentu.

Komunikat Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 31 z dnia 29 kwietnia 2020 r.

W związku z otwarciem obiektów sportowych w dniu 4 maja 2020 r., przekazuję Państwu harmonogram funkcjonowania "Orlika" oraz  boiska  szkolnego w SP 31 pod nadzorem animatora i pracowników szkoły.

harmonogram orlik

logozs31 1a5 maja - w środę - w SP nr 31 został przeprowadzony Konkurs Wiedzy Marynistycznej. Przedsięwzięcie objął swym patronatem Prezydent Miasta Torunia, który również był fundatorem nagród dla najlepszych uczniów - zwycięzców konkursu.
Konkurs rozpoczął się częścią pisemną- uczniowie w godz. 9.00-10.00 w sali nr 20 rozwiązywali test. Sprawdzili go marynarze z ORP „ Toruń”. Około godz. 10.15 rozpoczęła się część ustna, którą prowadziła załoga okrętu. Po niej nastąpiło ogłoszenie wyniku i wręczenie nagród zwycięzcom - uczniom z SP nr 4 w Toruniu.
O godz. 13.00 w SP nr 4 odbył się Wielobój Morski z udziałem 4 szkół i nauczycieli – opiekunów. Zwycięzcą okazała się drużyna z SP nr 4. Gratulujemy zwycięzcom! Dziękujemy nauczycielom - organizatorom wydarzenia!
Warto wspomnieć, że placówka przy Dziewulskiego od 2005 r. jest sceną konkursów marynistycznych, a Toruń uczestniczy w nich razem z 4 innymi miastami Polski- Lublinem, Poznaniem, Krakowem i Gnieznem - w ramach ogólnopolskiego projektu Miasta - Okręty. Konkurs ma charakter edukacyjny i adresowany jest do klas VII i VIII SP. Każde z miast wyznaczyło swojego propagatora idei programu. W Toruniu tę rolę sprawuje dyrektor SP nr 31 - Adam Orgacki.