popielata linia pozioma

Haller flaga napis

Rekrutacja uzupełniajaca do oddziałów przedszkolnych


Szanowni Państwo!

Publikujemy listę kandydatów przyjętych i nieprzyjętych do oddziałów przedszkolnych w SP 31 w naborze uzupełniającym (załącznik)

Dyrektor SP 31

Adam Orgacki


 

List Prezydenta Miasta Torunia skierowany do uczniów toruńskich szkół


Zapraszamy do przeczytania listu Prezydenta Miasta Torunia skierowanego do uczniów toruńskich szkół. Link do dokumentu.


 

Komunikat Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 31 z dnia 29 kwietnia 2020 r.

W związku z otwarciem obiektów sportowych w dniu 4 maja 2020 r., przekazuję Państwu harmonogram funkcjonowania "Orlika" oraz  boiska  szkolnego w SP 31 pod nadzorem animatora i pracowników szkoły.

Z poważaniem
Dyrektor SP 31
Adam Orgacki

harmonogram orlik


napis Państwowa Straż Pożarna w ToruniuKolejne spotkanie Klubu Szkolnej Młodzieży odbyło się w Jednostce Ratowniczo-Gaśniczej nr 3 Państwowej Straży Pożarnej. Uczestnicy mieli okazję zwiedzić całą jednostkę oraz dowiedzieć się jak wygląda codzienna służba strażaka. A oto relacja jednego z uczestników, Ignacego:
W czwartek 23 maja tego roku byłem z Kółkiem Młodzieżowym u straży pożarnej. Po terenie straży oprowadzał nas strażak o imieniu Krzysztof. Gadatliwy i zabawny jest z niego mężczyzna. Powiedział nam, że strażak pracuje całą dobę, a potem ma dwa dni wolne. Zobaczyliśmy i byliśmy w wozie strażackim. Mieliśmy też przypomnienie o udzielaniu pierwszej pomocy. Ja grałem osobę nieprzytomną. W niektórych momentach nie mogłem powstrzymać się od śmiechu. Cieszę się, że byłem w tym dniu tam. Sądzę, że praca ta nie jest wcale łatwa, ze względu na potrzebę utrzymania kondycji. Teraz mam jeszcze większy szacunek dla strażaków.