popielata linia pozioma

Haller flaga napis

Rekrutacja uzupełniajaca do oddziałów przedszkolnych


Szanowni Państwo!

Publikujemy listę kandydatów przyjętych i nieprzyjętych do oddziałów przedszkolnych w SP 31 w naborze uzupełniającym (załącznik)

Dyrektor SP 31

Adam Orgacki


 

List Prezydenta Miasta Torunia skierowany do uczniów toruńskich szkół


Zapraszamy do przeczytania listu Prezydenta Miasta Torunia skierowanego do uczniów toruńskich szkół. Link do dokumentu.


 

Komunikat Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 31 z dnia 29 kwietnia 2020 r.

W związku z otwarciem obiektów sportowych w dniu 4 maja 2020 r., przekazuję Państwu harmonogram funkcjonowania "Orlika" oraz  boiska  szkolnego w SP 31 pod nadzorem animatora i pracowników szkoły.

Z poważaniem
Dyrektor SP 31
Adam Orgacki

harmonogram orlik


logo szkołyDnia 31 maja br. w godzinach 10.00-12.00 na terenach zielonych Szkoły Podstawowej nr 31 w Toruniu odbędzie się wielka impreza integracyjna "HUR(RA)ZEM BAWIMY SIĘ". W zabawach weźmie udział około 300 uczniów. Dotrą też dzieci z SP nr 19. Maluchy będą uczestniczyły w konkursach i zabawach ruchowych, także zabawach zręcznościowych. Czekają na nie: dmuchany zamek,zjeżdżalnia, plac zabaw, konkurencje sportowe. W zabawach będą im towarzyszyć nauczyciele, animatorzy oraz wolontariusze Fundacji Dr. Clowna.
Celem organizowanej imprezy jest popularyzacja aktywności ruchowej połączona z integracją dzieci niepełnosprawnych z dziećmi typowo rozwijającymi się, stworzenie dla nich przestrzeni wspólnej zabawy, pokonywanie istniejących ograniczeń, wzmacnianie wiary we własne siły dzięki uczestnictwu w przygotowanych zabawach. Wszystkie dzieci na zakończenie festynu dostaną napoje, wafelki, owoce i upominek - niespodziankę.
Impreza z pewnością da maluchom wiele radości i uśmiechu. Wszyscy - i mali i dorośli - z wielką niecierpliwością czekają na piątek. To już 5. edycja tego wyjątkowego festynu integracyjnego.