Rekrutacja uzupełniajaca do oddziałów przedszkolnych

Szanowni Państwo!

Publikujemy listę kandydatów przyjętych i nieprzyjętych do oddziałów przedszkolnych w SP 31 w naborze uzupełniającym (załącznik)

Dyrektor SP 31

Adam Orgacki

List Prezydenta Miasta Torunia skierowany do uczniów toruńskich szkół

Zapraszamy do przeczytania listu Prezydenta Miasta Torunia skierowanego do uczniów toruńskich szkół. Link do dokumentu.

Komunikat Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 31 z dnia 29 kwietnia 2020 r.

W związku z otwarciem obiektów sportowych w dniu 4 maja 2020 r., przekazuję Państwu harmonogram funkcjonowania "Orlika" oraz  boiska  szkolnego w SP 31 pod nadzorem animatora i pracowników szkoły.

Dyrektor SP 31
Adam Orgacki

harmonogram orlik

młodzież za stołem

Kolejne zajęcia Klubu Młodzieży koncentrowały się na naszych zaletach, mocnych stronach, pozytywach, słowem: zasobach. Każdy z nas miał imienną kopertę i musieliśmy do koperty kolegi i koleżanki wrzucić liścik z pozytywami, które w nim widzimy. Najtrudniejsze okazało się... czytanie o swoich zaletach. Łatwo jest zobaczyć dobre strony u kogoś, w nas samych to trudniejsze. Później zagraliśmy w grę "Podaj dalej" - rysunkowy głuchy telefon. Polecamy każdemu tę grę!