Rekrutacja uzupełniajaca do oddziałów przedszkolnych

Szanowni Państwo!

Publikujemy listę kandydatów przyjętych i nieprzyjętych do oddziałów przedszkolnych w SP 31 w naborze uzupełniającym (załącznik)

Dyrektor SP 31

Adam Orgacki

List Prezydenta Miasta Torunia skierowany do uczniów toruńskich szkół

Zapraszamy do przeczytania listu Prezydenta Miasta Torunia skierowanego do uczniów toruńskich szkół. Link do dokumentu.

Komunikat Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 31 z dnia 29 kwietnia 2020 r.

W związku z otwarciem obiektów sportowych w dniu 4 maja 2020 r., przekazuję Państwu harmonogram funkcjonowania "Orlika" oraz  boiska  szkolnego w SP 31 pod nadzorem animatora i pracowników szkoły.

Dyrektor SP 31
Adam Orgacki

harmonogram orlik

dzieci z dyplomami

21 marca 2019r. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym KANGUR 2019. Celem Konkursu jest propagowanie kultury matematycznej w jak najszerszych kręgach uczniów szkół wszystkich typów. Konkurs miał charakter jednorazowego testu. Na rozwiązanie testu uczniowie mieli 75 minut.

15 maja zostały ogłoszone wyniki konkursu. Z przyjemnością informujemy, że uczniowie klasy 2b osiągnęli bardzo wysokie wyniki.

Skala punktowa dla kategorii „Żaczek” przedstawia się następująco:
laureat ≥ 97,00; bardzo dobry ≥ 82,25; wyróżnienie ≥ 61,50 punktów

Oto sześć najlepszych wyników uczniów klasy 2b:
Rzemieniewska Ania (93,75 bardzo dobry)
Gutkowski Stasiu (67,50 wyróżnienie)
Schimanda Marta 61,25
Wojtunik Hubert 60,00
Snopek Tomasz 57,25
Michalski Filip 53,75

Szczególne gratulacje i podziękowania składamy Ani i Stasiowi.

Wszystkim pozostałym uczniom klasy 2b składamy podziękowania i życzymy dalszych, wspaniałych sukcesów i ciekawych przygód z matematyką.