popielata linia pozioma

Haller flaga napis

COVID-19 procedury bezpieczeństwa

konferencja2017a

Trwają ostatnie prace organizacyjne wokół IV Konferencji Oświatowej "Autyzm-Droga do Samodzielności". Ta oświatowa inicjatywa zgromadzi w naszej szkole około 200 odbiorców. Są wśród nich wykładowcy, terapeuci, nauczyciele, pracownicy PPP, lekarze, szefowie fundacji i stowarzyszeń działających na rzecz edukacji i terapii osób z autyzmem, studenci i rodzice. 

Trwa też zakrojona na szeroką skalę kampania medialna. Działania promocyjne są niezbędne w sytuacji, gdy trzeba promować wydarzenie oświatowe tej rangi. Warto podkreślić, że opieką medialną objęły Konferencję: TVP3 Bydgoszcz, TVTORUŃ, NOWOŚCI, Radio Zet Gold. Oznacza to, że na antenie dwóch telewizji i stacji radiowej oraz na łamach najważniejszego toruńskiego dziennika zostaną opublikowane informacje o Konferencji oraz relacje z niej. Również Gazeta Pomorska zapowie na swych stronach naszą Konferencję. To ważne w kontekście problematyki i celów, jakie konferencja sobie stawia.
Z kolei patronatem honorowym to ogólnopolskie wydarzenie oświatowe objęli: Prezydent Miasta Torunia, Kujawsko-Pomorski Kurator Oświaty w Bydgoszczy, Instytut Badań Edukacyjnych w Warszawie, TODMiDN, Fundacja Bliżej Dziecka.

patronat konferencja1