Wyniki egzaminu ósmoklasisty

Zaświadczenia o wynikach egzaminu ósmoklasisty można odbierać od piątku godz. 10:00 w sekretariacie szkoły, zachowując reżim sanitarny (maseczka i dezynfekcja rąk po wejściu do szkoły)

Zaświadczenia należy dostarczyć do wybranej szkoły do wtorku 04.08.2020 r.

Adam Orgacki

Rekrutacja uzupełniajaca do oddziałów przedszkolnych

Szanowni Państwo!

Publikujemy listę kandydatów przyjętych i nieprzyjętych do oddziałów przedszkolnych w SP 31 w naborze uzupełniającym (załącznik)

List Prezydenta Miasta Torunia skierowany do uczniów toruńskich szkół

Zapraszamy do przeczytania listu Prezydenta Miasta Torunia skierowanego do uczniów toruńskich szkół. Link do dokumentu.

Komunikat Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 31 z dnia 29 kwietnia 2020 r.

W związku z otwarciem obiektów sportowych w dniu 4 maja 2020 r., przekazuję Państwu harmonogram funkcjonowania "Orlika" oraz  boiska  szkolnego w SP 31 pod nadzorem animatora i pracowników szkoły.

harmonogram orlik

minilista 2017

Mali artyści naszej szkoły Oliwia i Kuba kolejny raz zakwalifikowali się do Finału Toruńskiej Mini Listy Przebojów!!! Jakub Mańkowski, uczeń klasy 2a ma już na swoim koncie wygraną w tym konkursie, Oliwia Gładkowska z klasy 1a zadebiutowała w tym roku. Oboje zdobyli serca jurorów oraz publiczności i będą reprezentowali naszą szkołę w WIELKIM JUBILEUSZOWYM 25 FINALE MINI LISTY.

Trzymamy za nich kciuki!!!