popielata linia pozioma

Haller flaga napis

Wyniki egzaminu ósmoklasisty


Zaświadczenia o wynikach egzaminu ósmoklasisty można odbierać od piątku godz. 10:00 w sekretariacie szkoły, zachowując reżim sanitarny (maseczka i dezynfekcja rąk po wejściu do szkoły)

Zaświadczenia należy dostarczyć do wybranej szkoły do wtorku 04.08.2020 r.

 

Dyrektor SP 31

Adam Orgacki


 

Rekrutacja uzupełniajaca do oddziałów przedszkolnych


Szanowni Państwo!

Publikujemy listę kandydatów przyjętych i nieprzyjętych do oddziałów przedszkolnych w SP 31 w naborze uzupełniającym (załącznik)

Dyrektor SP 31

Adam Orgacki


 

List Prezydenta Miasta Torunia skierowany do uczniów toruńskich szkół


Zapraszamy do przeczytania listu Prezydenta Miasta Torunia skierowanego do uczniów toruńskich szkół. Link do dokumentu.


 

Komunikat Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 31 z dnia 29 kwietnia 2020 r.

W związku z otwarciem obiektów sportowych w dniu 4 maja 2020 r., przekazuję Państwu harmonogram funkcjonowania "Orlika" oraz  boiska  szkolnego w SP 31 pod nadzorem animatora i pracowników szkoły.

Z poważaniem
Dyrektor SP 31
Adam Orgacki

harmonogram orlik


dobranoc 2017

Zespół Szkół nr 31 w Toruniu w piątek 24 marca - prawie nocą, bo w godz.18:00-21:00 - organizuje niezwykły wieczór w szkole - pełen wyjątkowych przedsięwzięć, działań i inicjatyw pomyślanych jako okazja do edukacji nowoczesnej, eksperymentalnej, łączącej naukę z zabawą i rozrywką.To już V edycja naszego autorskiego projektu pod hasłem "DobraNoc w Szkole".

Chcemy pokazać, że proces edukacji może być prawdziwą przyjemnością oraz że dorobek i osiągnięcia nauki można pokazać w sposób interesujący i niebanalny. Nie znaczy to, że rozstajemy się z kanonem dziennej edukacji uczniów. Absolutnie nie! Pomyśleliśmy po prostu o atrakcyjnej formie i porze podania wiedzy uczniom. Nasza nocna impreza to prawdziwy festiwal nauki. Część projektów będzie związana z Rokiem Rzeki Wisły, który właśnie trwa w związku z uchwałą Sejmu RP.
Każdy nasz wychowanek razem ze swoimi rodzicami może uczestniczyć w nocnej imprezie. Zapraszamy całe rodziny! Uczniowie będą mogli zaprezentować się w czymś, co stanowi ich mocną stronę i pochwalić się przed mamą i tatą swoimi umiejętnościami. Będą zdobywać nową wiedzę i kształtować nowe umiejętności w niezwykły, twórczy sposób. Z kolei rodzice będą mogli obserwować metody pracy nauczycieli i nauczyć się, jak pracować ze swoimi pociechami w domach, jak im pomagać w nauce i odrabianiu lekcji. Będzie też okazja , aby zaprezentować nauczycielski dorobek w pracy z uczniem z autyzmem.Jesteśmy przecież szkołą integracyjną i już 10 lat z sukcesem wdrażamy w naszej placówce eksperymentalny model edukacji.
Szykuje się uczta nie tylko dla intelektu, ale i dla podniebienia, bo otwarte będą szkolne kawiarenki z dobrą kawą, herbatą i wykwintnymi wypiekami przygotowanymi przez nasze Mamy.
Zapraszamy Uczniów i Ich Rodziców 24 marca w godz. 18:00-21:00 do ZS nr 31 przy ul. Dziewulskiego 41b.