popielata linia pozioma

Komunikat Dyrektora Szkoły - Dzień wolny od zajęć dydaktycznych

logo sp31 155x155

Szanowni Rodzice i Opiekunowie!

Dzień 9 czerwca 2023r. (piątek) jest dniem wolnym od zajęć dydaktycznych w SP 31. Szkoła zapewnia pracującym rodzicom i opiekunom prawnym możliwość opieki nad dziećmi klas 1-3 w godzinach 8:00 – 15:30.

Warunkiem skorzystania z oferty jest złożenie w portierni szkoły stosownego wniosku o opiekę nad dzieckiem w dzień wolny od zajęć dydaktycznych, jeśli tej opieki potrzebują. 

Druki wniosku są dostępne w sekretariacie szkoły, portierni i na stronie internetowej SP 31 (do pobrania tutaj).

Termin złożenia deklaracji – do środy 07.06.2023 r. do godz. 12:00.

 

 

plakat dzieci uśmiech

Rekrutacja do oddziałów przedszkolnych i klas pierwszych na rok szkolny 2023/2024 jest prowadzona z wykorzystaniem systemu informatycznego:

- rekrutacja do oddziałów przedszkolnych – link do strony rekrutacji

- rekrutacja do klas pierwszych – link do strony rekrutacji

Wszystkie informacje dotyczące zasad rekrutacji znajdują się na powyższych stronach.

Informujemy, że nasza placówka prowadzi nabór dzieci do oddziałów przedszkolnych oraz klas pierwszych do oddziałów ogólnodostępnych i oddziałów integracyjnych dla dzieci posiadających orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego.

O naszej szkole, jej działaniach, inicjatywach i codziennym życiu można przeczytać na naszej stronie internetowej. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dydaktyczną i bazą naszej szkoły. Informacje dostępne w zakładkach: Oddziały integracyjne, Oddziały przedszkolne, Organizacja.

Zapraszamy do oddziałów przedszkolnych i klas pierwszych w Szkole Podstawowej nr 31 w Toruniu.