Życzenia Wielkanocne pisanki

grafika prezenty napis

Samorząd uczniowski 4-8 i opiekunowie przypominają o akcji pomocowej, w którą włączyła się nasza szkoła "Rodacy bohaterom", zadedykowana naszym rodakom mieszkającym na kresach wschodnich. Często są to osoby, które kiedyś narażały swoje życie za naszą Ojczyznę, a teraz żyją w biedzie i zapomnieniu.

Zachęcamy wszystkich do pomocy:
- akcja zbiórki trwa do 6 grudnia,
- zbieramy żywność długoterminową, znicze ( białe i czerwone) oraz kartki z życzeniami świątecznymi własnoręcznie zrobione),,
- można też wziąć udział w akcji Samozdjęcie. Polega na zrobieniu zdjęcia z napisem: "Pamiętamy", " Wesołych Świąt". "Dziękujemy" itp.
- zdjęcie mnożna wysłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Dary można zostawić w pokoju nauczycielskim oraz u P. Bożenki w szatni.

Dziękujemy za wsparcie i pozdrawiamy.