Blue Flower

rekrutacja 2017 2018rekrutacja 2017 2018rekrutacja 2017 2018

rekrutacja 2017 2018

Rekrutacja 2017/2018

rekrutacja 2017 2018 4b
Zasady rekrutacji na rok szkolny 2017/2018 na zajęcia rozwijające zainteresowania lub rozwijające uzdolnienia organizowane w publicznych placówkach oświatowo-wychowawczychprowadzonych przez Gminę Miasta Toruń - czytaj Rekrutacja - zajęcia rozwijające zainteresowania.

Rekrutacja 2017/2018 - Szkoły ponadgimnazjalne

rekrutacja 2017 2018 spg

Nabór do szkół ponadgimnazjalnych 2017/2018:

- Gimnazjum nie wydaje uczniowi loginu i hasła.
- Uczeń zakłada konto i loguje się na stronie torun.e-omikron.pl. Loginem jest PESEL.
- Pismo z Wydziału Edukacji UM w Toruniu - pobierz.
- Zarządzenie Kuratora Oświaty o naborze 2017/2018 - pobierz.
- Wykaz punktowanych konkursów i olimpiad - link.

 

Rekrutacja 2017/2018 - serwis rejestracyjny uruchomiony

rekrutacja 2017 2018 4

Zapisy dzieci odbywają się w sekretariacie szkoły w godzinach 8:00 - 15:00 lub poprzez system elektronicznej rekrutacji za pośrednictwem strony:

https://torun.elemento.pl do klas pierwszych SP od 12.04.2017r., 

https://torun.formico.pl do oddziałów przedszkolnych od 19.04.2017r.

Zapraszamy do zapoznania się z informatorami naszej szkoły: Oddziałów Przedszkolnych i Szkoły Podstawowej.

Dyrektor
Adam Orgacki
Wicedyrektor
Danuta Kanarek
Nauczyciele nauczania przedszkolnego
Marta Ernest
Ewelina Różycka
Krystyna Stanaszek
Halina Załęska
Nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej
Izabela Kuligowska
Anna Motyka
Dorota Prokop
Małgorzata Purcelewska
Weronika Gicewicz
Elżbieta Tokarska
Małgorzata Rogaszewska
Karolina Weber
Dorota Szakiel
Nauczyciele specjaliści
Zofia Budniewska
Justyna Karczewska
Anna Barwik
Dominika Brożek
Małgorzata Fedrau
Lidia Furmańska
Izabela Kocińska
Anna Moczulska
Renata Bednarczyk
Katarzyna Kolasińska
Monika Piasecka
Agnieszka Umińska
Marta Krawiec
Magdalena Płotka
Ewa Sadowska
Agata Schlesinger
Małgorzata Winter
Nauczyciele świetlicy
Barbara Dzikowska
Marlena Gutkowska
Danuta Górska
Marika Kolenderska
Nauczyciel bibliotekarz
Marzenna Fedorowicz
Nauczyciele języka polskiego
Sylwia Hadrysiak
Ewa Mańkowska
Małgorzata Jaskólska
Barbara Jackowska
Sylwia Orleańczyk
Nauczyciele historii, WOS-u i WDŻS
Ewa Ziemkiewicz
Sylwia Hadrysiak
Andrzej Ewald
Magdalena Płotka
Nauczyciel plastyki
Anna Ptak-Smutek
Zajęcia artystyczne
Anna Ptak-Smutek
Nauczyciel muzyki
Aleksandra Sidor
Nauczyciele języka niemieckiego
Marta Głowacka
Anna Balinowska
Nauczyciele języka angielskiego
Małgorzata Bieńkowska
Anna Rogowska
Agnieszka Ryder-Siwa
Joanna Dudojć
Nauczyciele matematyki
Violetta Wojtunik
Nina Ostrowska
Grażyna Spychała
Halina Kunińska
Małgorzata Popławska
Nauczyciele fizyki
Ilona Lewandowska
Nauczyciele chemii
Danuta Kanarek
Adam Orgacki
Karolina Wiśniewska
Nauczyciele przyrody
Edyta Szotowicz
Karolina Wiśniewska
Nauczyciele biologii
Karolina Wiśniewska
Nauczyciele geografii
Edyta Szotowicz
Czapla Dorota
Nauczyciele informatyki
Ilona Lewandowska
Tomasz Bieńkowski
Nauczyciel techniki
Anna Balinowska
Nauczyciele religii
Jolanta Wiśniewska
Małgorzata Rebain
ks. Jankowski Andrzej
Nauczyciele wychowania fizycznego
Lidia Haładyn
Anna Urban
Bogumił Mańkowski
Tomasz Bieńkowski
Edukacja dla bezpieczeństwa
Agnieszka Karasiewicz
Pomoc psychologiczno-pedagogiczna
Marlena Gutkowska - pedagog kl. 0-3
Grażyna Budzyń - pedagog kl. 4-6 i gimnazjum
Daria Główczewska - terapeuta pedagogiczny
Alicja Kotlarek - logopeda