Blue Flower

Ubezpieczenie dzieci w roku szkolnym 2017/2018

logo sp31 155x155

W roku szkolnym 2017/2018 nie będzie w szkole grupowego ubezpieczenia uczniów od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków. Rodzice indywidualnie ubezpieczają dzieci u wybranego ubezpieczyciela.

Bliższe informacje w sekretariacie szkoły.

 

 

 

Dyrektor
Adam Orgacki
Wicedyrektor
Danuta Kanarek
Nauczyciele nauczania przedszkolnego
Marta Ernest
Ewelina Różycka
Krystyna Stanaszek
Halina Załęska
Nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej
Izabela Kuligowska
Anna Motyka
Dorota Prokop
Małgorzata Purcelewska
Weronika Gicewicz
Elżbieta Tokarska
Małgorzata Rogaszewska
Karolina Weber
Dorota Szakiel
Nauczyciele specjaliści
Zofia Budniewska
Justyna Karczewska
Anna Barwik
Dominika Brożek
Małgorzata Fedrau
Lidia Furmańska
Izabela Kocińska
Anna Moczulska
Renata Bednarczyk
Katarzyna Kolasińska
Monika Piasecka
Agnieszka Umińska
Marta Krawiec
Magdalena Płotka
Ewa Sadowska
Agata Schlesinger
Małgorzata Winter
Nauczyciele świetlicy
Barbara Dzikowska
Marlena Gutkowska
Danuta Górska
Marika Kolenderska
Nauczyciel bibliotekarz
Marzenna Fedorowicz
Nauczyciele języka polskiego
Sylwia Hadrysiak
Ewa Mańkowska
Małgorzata Jaskólska
Barbara Jackowska
Sylwia Orleańczyk
Nauczyciele historii, WOS-u i WDŻS
Ewa Ziemkiewicz
Sylwia Hadrysiak
Andrzej Ewald
Magdalena Płotka
Nauczyciel plastyki
Anna Ptak-Smutek
Zajęcia artystyczne
Anna Ptak-Smutek
Nauczyciel muzyki
Aleksandra Sidor
Nauczyciele języka niemieckiego
Marta Głowacka
Anna Balinowska
Nauczyciele języka angielskiego
Małgorzata Bieńkowska
Anna Rogowska
Agnieszka Ryder-Siwa
Joanna Dudojć
Nauczyciele matematyki
Violetta Wojtunik
Nina Ostrowska
Grażyna Spychała
Halina Kunińska
Małgorzata Popławska
Nauczyciele fizyki
Ilona Lewandowska
Nauczyciele chemii
Danuta Kanarek
Adam Orgacki
Karolina Wiśniewska
Nauczyciele przyrody
Edyta Szotowicz
Karolina Wiśniewska
Nauczyciele biologii
Karolina Wiśniewska
Nauczyciele geografii
Edyta Szotowicz
Czapla Dorota
Nauczyciele informatyki
Ilona Lewandowska
Tomasz Bieńkowski
Nauczyciel techniki
Anna Balinowska
Nauczyciele religii
Jolanta Wiśniewska
Małgorzata Rebain
ks. Jankowski Andrzej
Nauczyciele wychowania fizycznego
Lidia Haładyn
Anna Urban
Bogumił Mańkowski
Tomasz Bieńkowski
Edukacja dla bezpieczeństwa
Agnieszka Karasiewicz
Pomoc psychologiczno-pedagogiczna
Marlena Gutkowska - pedagog kl. 0-3
Grażyna Budzyń - pedagog kl. 4-6 i gimnazjum
Daria Główczewska - terapeuta pedagogiczny
Alicja Kotlarek - logopeda