Logo rekrutacji do klas pierwszych oraz dzieci od 3. roku życia do oddziałów przedszkolnych

rekrutacja 2020 2021 przeczytaj

Rekrutacja 2020 2021rekrutacja 2020 2021 link oddziały przedszkolnerekrutacja 2020 2021 link szkoła podstawowa

LISTY DZIECI ZAKWALIFIKOWANYCH I NIEZAKWALIFIKOWANYCH DO ODDZIAŁÓW PRZEDSZKOLNYCH I DO KLASY I SP 31

logo sp31 155x155

Szanowni Rodzice!

Publikujemy listy dzieci zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do oddziałów przedszkolnych i do klasy I SP 31 oraz komunikat dot. potwierdzenia woli.
Zgodnie z § 11b rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 20 marca 2020 r. w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 (Dz. U. poz. 493 z późn. zm.) w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty, wyniki postępowania rekrutacyjnego w formie list kandydatów, podaje się do publicznej wiadomości także na stronach internetowych tych jednostek.
W okresie od 3 kwietnia 2020 r. od godz. 12.00 do 14 kwietnia 2020 r. do godz. 15.00 rodzice dzieci/uczniów zakwalifikowanych do przedszkola/oddziału przedszkolnego w szkole podstawowej/klasy I szkoły podstawowej zobowiązani są do potwierdzenia woli.

Oddziały Przedszkolne - Lista zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych - pobierz plik.

Szkoła Podstawowa - Lista zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych - pobierz plik.

Potwierdzenie woli przyjęcia dziecka do jednostki oświatowej - pobierz plik w wersji doc., pobierz plik w wersji pdf.

Dyrektor SP 31
Adam Orgacki

Komunikat Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 31 z dnia 23 marca 2020 r.

logo sp31 155x155

Szanowni Rodzice,
W związku z zagrożeniem epidemiologicznym nauczanie będzie odbywać się w formie zdalnej. Materiały edukacyjne udostępniane będą stopniowo na stronie Szkoły w zakładce "Samokształcenie". Udostępniamy również służbowe adresy mailowe wszystkich nauczycieli - zakładka KONTAKT, służące komunikacji oraz przesyłaniu wymaganych zagadnień z poszczególnych przedmiotów do sprawdzenia (tylko w formacie WORD, nie przesyłamy zdjęć).
Prosimy o codzienne śledzenie informacji na stronie naszej Szkoły oraz w zakładce "Samokształcenie". Wszelkie uwagi i sugestie z Państwa strony będą dla nas cenne. Dla kadry naszej Szkoły jest to również nowa sytuacja, której postaramy się sprostać możliwie najskuteczniej. Zależy nam na wspieraniu Państwa dzieci, by jak najefektywniej wykorzystali ten czas edukacji poza murami szkoły.
Życzymy wszystkim zdrowia i wzajemnego wsparcia w tym trudnym czasie.

Wszelkie wątpliwości i trudności proszę zgłaszać mailowo bezpośrednio do wychowawców.

Dyrektor SP 31
Adam Orgacki

Godziny pracy biblioteki

PONIEDZIAŁEK 08:00 - 14:00
WTOREK 08:00 - 14:00
ŚRODA 08:00 - 14:00
CZWARTEK 08:00 - 14:00
PIĄTEK 08:00 - 14:00

czytelniczy 2017

W kwietniu w bibliotece szkolnej odbyły się dwa konkursy czytelnicze.

bib logowynik 2017

Gimnazjaliści wybrali logo naszej biblioteki szkolnej. Najwięcej głosów uzyskał projekt autorstwa Szymona Buczkowskiego z klasy 1A. Wszystkim uczestnikom bardzo dziękuję i gratuluję ciekawych prac. Od teraz nasza biblioteka będzie mogła legitymować się swoim znakiem rozpoznawczym.

Marzenna Fedorowicz
nauczyciel bibliotekarz