popielata linia pozioma

guinness 201617 października br. w godzinach 12-12:30 w Zespole Szkół nr 31 w Toruniu odbyło się Bicie rekordu Guinnessa w jednoczesnym prowadzeniu resuscytacji krążeniowo – oddechowej przez jak największą liczbę osób. Głównym celem imprezy jest wspólne promowanie w całej Polsce nauki pierwszej pomocy.

W trakcie bicia rekordu w naszej szkole wykorzystaliśmy 7 fantomów na których ćwiczyło 57 uczniów klas 3-6 SP, 5 uczniów gimnazjum oraz 1 instruktor w sumie 63 osoby. Do akcji przyłączyli się: Pani Ewa Daniel – pielęgniarka, Pan Przemysław Witkowski – ratownik medyczny - pełnili Oni funkcję Niezależnych świadków. Katarzyna Piasecka, Martyna Więczkowska, Marta Pokojska ze Szkolnego Koła Młodych Ratowników z Zespołu Szkół Przemysłu Spożywczego i 8 LO, które pełniły role Stewardów oraz Czasomierzaczy. Pani Monika Piasecka, która pełniła rolę Czasomierzacza oraz Pan Stanisław Nowowiejski – pełnił rolę Kamerzysty.
Wszystkim uczestnikom Bicia Rekordu serdecznie dziękujemy za tak ogromne zaangażowanie.
Na stronie TV Toruń materiał wideo.

Organizator akcji: ratownik Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy
Lidia Haładyn

Pierwsza pomoc
Pierwsza pomoc Pierwsza pomoc
Pierwsza pomoc
Pierwsza pomoc Pierwsza pomoc
Pierwsza pomoc
Pierwsza pomoc Pierwsza pomoc
Pierwsza pomoc
Pierwsza pomoc Pierwsza pomoc
Pierwsza pomoc
Pierwsza pomoc Pierwsza pomoc
Pierwsza pomoc
Pierwsza pomoc Pierwsza pomoc
Pierwsza pomoc
Pierwsza pomoc Pierwsza pomoc
Pierwsza pomoc
Pierwsza pomoc Pierwsza pomoc
Pierwsza pomoc
Pierwsza pomoc Pierwsza pomoc
Pierwsza pomoc
Pierwsza pomoc Pierwsza pomoc
Pierwsza pomoc
Pierwsza pomoc Pierwsza pomoc
Pierwsza pomoc
Pierwsza pomoc Pierwsza pomoc
Pierwsza pomoc
Pierwsza pomoc Pierwsza pomoc
Pierwsza pomoc
Pierwsza pomoc Pierwsza pomoc