Rekrutacja 2018 2019Rekrutacja 2018 2019Rekrutacja 2018 2019

Logo rekrutacji do klas pierwszych oraz dzieci od 3. roku życia do oddziałów przedszkolnych

Logo szkoły

Szanowni Rodzice i Opiekunowie!

W dniu wolnym od zajęć dydaktyczno-wychowawczych tj. 1 czerwca 2018 r. szkoła zapewnia uczniom, których rodzice pracują, opiekę w godzinach od 08:00 do 15:30.

Do wtorku 29.05.2018 r. godz. 12:00 do sekretariatu szkoły należy złożyć pisemną prośbę o opiekę nad dzieckiem. Druki z prośbą do wypełnienia są dostępne w sekretariacie szkoły lub do pobrania tutaj.

rajdpttk 20161 października br. uczniowie klas III naszego gimnazjum wzięli udział w XIX Rajdzie "Jestem wolny, kocham siebie, nie chcę się niszczyć" inaugurujący akcję "Październik 2016 - miesiąc wolny od uzależnień".
Uczniowie wraz z nauczycielkami Panią Martą Głowacką i Lidią Haładyn pokonali trasę około 4 km z Motoareny na Błonia Nadwiślańskie, po drodze zwiedzając Miejskie Schronisko dla zwierząt - gdzie zostawili wcześniej zebrane podkłady higieniczne dla małych kociąt.
Na zakończenie rajdu uczniowie brali udział w zabawach rekreacyjnych, konkursach oraz spożyli pyszną grochówkę.