Ubezpieczenie dzieci w roku szkolnym 2017/2018

logo sp31 155x155

W roku szkolnym 2017/2018 nie będzie w szkole grupowego ubezpieczenia uczniów od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków. Rodzice indywidualnie ubezpieczają dzieci u wybranego ubezpieczyciela.

Bliższe informacje w sekretariacie szkoły.

rajdpttk 20161 października br. uczniowie klas III naszego gimnazjum wzięli udział w XIX Rajdzie "Jestem wolny, kocham siebie, nie chcę się niszczyć" inaugurujący akcję "Październik 2016 - miesiąc wolny od uzależnień".
Uczniowie wraz z nauczycielkami Panią Martą Głowacką i Lidią Haładyn pokonali trasę około 4 km z Motoareny na Błonia Nadwiślańskie, po drodze zwiedzając Miejskie Schronisko dla zwierząt - gdzie zostawili wcześniej zebrane podkłady higieniczne dla małych kociąt.
Na zakończenie rajdu uczniowie brali udział w zabawach rekreacyjnych, konkursach oraz spożyli pyszną grochówkę.