Rekrutacja 2018 2019Rekrutacja 2018 2019Rekrutacja 2018 2019

Logo rekrutacji do klas pierwszych oraz dzieci od 3. roku życia do oddziałów przedszkolnych

Logo szkoły

Szanowni Rodzice i Opiekunowie!

W dniu wolnym od zajęć dydaktyczno-wychowawczych tj. 1 czerwca 2018 r. szkoła zapewnia uczniom, których rodzice pracują, opiekę w godzinach od 08:00 do 15:30.

Do wtorku 29.05.2018 r. godz. 12:00 do sekretariatu szkoły należy złożyć pisemną prośbę o opiekę nad dzieckiem. Druki z prośbą do wypełnienia są dostępne w sekretariacie szkoły lub do pobrania tutaj.

biblioteka2

Drodzy Rodzice!

Zacznę od powitania Was w nowym roku szkolnym. Pragnę poinformować o tym, że biblioteka dysponuje bogatym zbiorem literatury fachowej dotyczącej rozwoju i wychowania dziecka oraz literaturą piękną dla dorosłych. Zapraszam wszystkich zainteresowanych Rodziców do odwiedzenia naszej biblioteki i wypożyczenia wybranej pozycji.

Niewątpliwie ta wizyta i widok Rodzica z książką ze szkolnej biblioteki zachęci nasze dzieci do czytania i częstszego kontaktu ze słowem pisanym. Wszyscy wiemy, jak wielkie znaczenie w życiu człowieka ma czytanie książek. Wierzę, iż zechcecie, Drodzy Rodzice, wesprzeć szkołę w popularyzacji czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży, chociażby poprzez kontakt, od czasu do czasu, z naszą szkolną biblioteką.

Serdecznie zapraszam!!!
Pozostaję z nadzieją.