mbank 2017

telefon 2 200x200

Informujemy, że awaria sieci telefonicznej została usunięta.

biblioteka2

Drodzy Rodzice!

Zacznę od powitania Was w nowym roku szkolnym. Pragnę poinformować o tym, że biblioteka dysponuje bogatym zbiorem literatury fachowej dotyczącej rozwoju i wychowania dziecka oraz literaturą piękną dla dorosłych. Zapraszam wszystkich zainteresowanych Rodziców do odwiedzenia naszej biblioteki i wypożyczenia wybranej pozycji.

Niewątpliwie ta wizyta i widok Rodzica z książką ze szkolnej biblioteki zachęci nasze dzieci do czytania i częstszego kontaktu ze słowem pisanym. Wszyscy wiemy, jak wielkie znaczenie w życiu człowieka ma czytanie książek. Wierzę, iż zechcecie, Drodzy Rodzice, wesprzeć szkołę w popularyzacji czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży, chociażby poprzez kontakt, od czasu do czasu, z naszą szkolną biblioteką.

Serdecznie zapraszam!!!
Pozostaję z nadzieją.