logo przytulaczek miśSkładamy serdeczne podziękowania wszystkim, którzy aktywnie włączyli się w realizację II edycji akcji charytatywnej "Misiaczek Przytulaczek". Przedsięwzięcie realizowane było wspólnie z Komendą Miejską Policji w Toruniu.
W tym roku udało nam się zgromadzić 123 nowe maskotki.
Dnia 25 listopada 2019 roku w Komendzie Miejskiej Policji odbyło się podsumowanie akcji, podczas którego uroczyście wręczyliśmy maskotki policjantom.
KMP w Toruniu otrzymała 110 miśków, 13 maskotek przekażemy Komendzie Powiatowej PSP w Radziejowie.
W uroczystości wzięli udział przedstawiciele kierownictwa Komendy Miejskiej Policji w Toruniu, przedstawiciele toruńskich Komisariatów Policji oraz Wydziału Ruchu Drogowego, koordynatorzy akcji, przedstawiciele grona pedagogicznego szkoły i Rady Rodziców oraz uczniowie.

Realizatorzy akcji: D. Prokop, A. Barwik, M. Bieńkowska

Zdjęcia na profilu szkoły na FB.

Inne materiały: TVP Bydgoszcz, TV Toruń, Komenda Miejska Policji w Toruniu, Radio ESKA.