popielata linia pozioma

napis bezpieczna szkołaW dniu 28.11.2019 w Urzędzie Miasta odbyło się podsumowanie akcji "Bezpieczna szkoła". Dwie równorzędne nagrody - profesjonalny monitoring wizyjny- otrzymała nasza Szkoła oraz SP nr 23. Akcja "Bezpieczna Szkoła" to projekt edukacyjny zorganizowany przez firmę Eltrox, przy współudziale Urzędu Miasta, pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Torunia, Michała Zaleskiego. Łącznie w wydarzeniu wzięło udział 14 szkół podstawowych, na które oddało swój głos ponad 19 000, w tym ponad 9700 głosów zdobyła nasza szkoła! Wicedyrektor szkoły p. Anna Barwik wraz z przedstawicielem Rady Rodziców odebrały symboliczne czeki. W najbliższym czasie w szkole zostanie zamontowane 8 nowoczesnych kamer, które będą wspierać istniejący już system monitoringu. Dziękujemy wszystkim osobom, które oddały głos na naszą placówkę, szczególne wyrazy wdzięczności kierujemy do naszych wspaniałych rodziców, dzięki którym nasza szkoła będzie bezpieczniejsza!

Więcej informacji:

Monitoring w nagrodę, Dwie toruńskie szkoły zyskają nowoczesny monitoring, Monitoring w nagrodę, Dla nich bezpieczeństwo to podstawa. Toruńskie szkoły wyróżnione w projekcie, Aktualności toruńskie (od 10:25 min.)