popielata linia pozioma

Logo rekrutacji do klas pierwszych oraz dzieci od 3. roku życia do oddziałów przedszkolnych

rekrutacja 2020 2021 przeczytaj

Rekrutacja 2020 2021rekrutacja 2020 2021 link oddziały przedszkolnerekrutacja 2020 2021 link szkoła podstawowa

Haller flaga napis

logo sp31 155x155Wydział Edukacji Urzędu Miasta Torunia przesyła pismo Wydziału Ochrony Ludności oraz informacje dotyczące zasad profilaktyki oraz bezpiecznych zachowań dzieci, młodzieży i dorosłych w celu ograniczenia rozprzestrzeniania się ewentualnych infekcji.
 

logo sp31 155x155

Informujemy, że od dnia 1 lutego 2020 roku wpłaty za obiady będą realizowane wyłącznie poprzez przelew bankowy na konto nr 30 1160 2202 0000 0000 6172 5147.

Koszt obiadów dla dziecka w marcu - 81,00 zł.

Koszt obiadów dla nauczyciela w marcu - 120,00 zł.

Od 1 marca informacja o kosztach obiadów dla uczniów i nauczycieli oraz numer konta do przelewu bankowego będą się znajdowały w zakładce Szybki dostęp - Jadłospis.

 


logo sp31 155x155
Szanowni Rodzice!
Zaplanowane na środę popielcową 26.02.2020 r. konsultacje indywidualne nie odbędą się. W przypadkach koniecznych prosimy o kontakt indywidualny z wychowawcami.
Zebrania rodziców odbędą się planowo w dniu 18.03.2020 r.

 

 

 

uczennice z serduszkamiWolontariat szkolny, od pierwszych dni nowego roku szkolnego rozpoczął swoją działalność. Uczennice klas szóstych i ósmych z pełnym zaangażowaniem podjęły pracę na rzecz innych osób. Pamiętając o najmłodszych dzieciach w naszej szkole, przygotowały się na Dzień Przedszkolaka, który obchodziliśmy 20 września br. Każdy przedszkolak otrzymał miłą niespodziankę, przygotowaną przez wolontariuszki. Starsze koleżanki spędziły z nimi czas, bawiąc się, tańcząc i śpiewając.
Uczennice pamiętały również o osobach najstarszych w naszym środowisku lokalnym – 1 października obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Osób Starszych. Wolontariuszki przygotowały piękne laurki oraz słodką niespodziankę. Uczennice klas ósmych pod opieką nauczycielek, spotkały się z podopiecznymi Zakładu Opiekuńczego w Toruniu. Spędziły z Nimi miło czas na rozmowie, śpiewie, robótkach ręcznych czy pracach plastycznych. Mamy nadzieję, że takich spotkań będzie więcej.
Członkinie koła organizują akcje charytatywne; sprzedaż ciast, loterię fantową. Fundusze, które zostaną zebrane podczas akcji, zostaną przeznaczone dla najbardziej potrzebujących.
Szkolne Koło Wolontariuszy prowadzi p. Jolanta Wiśniewska przy współpracy z p. Małgorzatą Fedrau.
Bardzo dziękujemy wszystkim rodzicom wspierającym nasze koło, za ich zaangażowanie, pomoc i poświęcony czas.
Zapraszamy wszystkich chętnych, którzy chcą pomagać innym do naszego szkolnego wolontariatu.