popielata linia pozioma

bawiące się dzieci

"Każdy przedszkolak dobrze wie,
że kiedy 20 wrzesień zbliża się,
od najmłodszego, aż po starszaka,
wszyscy świętują Dzień Przedszkolaka"

W piątek 20 września miało miejsce bardzo ważne wydarzenie, nie tylko u w naszym Przedszkolu, ale w każdym przedszkolu w Polsce. Nauczycielki z grup przedszkolnych przygotowały różne atrakcje dla swoich małych podopiecznych. Tego dnia, dzieci zostały zaproszone do wspólnej zabawy przez dziewczynki z wolontariatu szkolnego "Iskierka Nadziei". Były zabawy z balonami, słodkie niespodzianki i konkursy. Na twarzy każdego przedszkolaka gościł szeroki uśmiech, ponieważ każdy wychowanek wiedział, że to jest jego dzień i jego święto. Był to dzień wspólnego przeżywania radości, współdziałania w propagowaniu i rozpowszechnianiu nowoczesnego wychowania przedszkolnego.