Rekrutacja 2018 2019Rekrutacja 2018 2019Rekrutacja 2018 2019

popielata linia pozioma

Logo rekrutacji do klas pierwszych oraz dzieci od 3. roku życia do oddziałów przedszkolnych

Logo szkoły

 

Uwaga Rodzice!

Dni Adaptacyjne w oddziałach przedszkolnych dla dzieci nowo przyjętych 28.08.2018 r. (wtorek) godz.10:30-12:00, 29.08.2018r. (środa) godz.10:30-12:00
Zabawy i gry integracyjne, zwiedzanie sal, zajęcia plastyczne.
ZAPRASZAMY!!!


 

teatr

Nadchodzący tydzień w Zespole Szkół nr 31 będzie wyjątkowy! To czas muzy teatru - Melpomeny. W placówce z tradycjami i dorobkiem teatralnym znowu będzie okazja, aby zanurzyć się w kulturze wysokiej i zasiąść na widowni szkolnego teatru. Tym razem sięgnięto do Charlesa Perraulta i to jego baśń Śpiąca królewna przełożono na język teatru. Adaptacji dokonały terapeutki- Anna Moczulska i Renata Bednarczyk- od lat pracujące w oddziałach integracyjnych, w których metoda dramy, przekład intersemiotyczny i zabawy teatralne są ważnymi metodami pracy z dziećmi z autyzmem.

Na teatralnej scenie pojawi się królewskie małżeństwo, piękna Różyczka i wróżki (wśród w nich ta zła, która rzuci klątwę, dokonując rewolucji w idyllicznym życiu królewskiej rodziny). Twórcy sztuki zadbali o scenografię, muzykę i ruch sceniczny przedstawienia. Będzie to prawdziwa uczta dla wielbicieli teatru.
Warto podkreślić, że oprócz uczniów z Zespołu Szkół nr 31 na widowni zasiądą też zaproszone z sąsiednich szkół i przedszkoli maluchy. Placówka dba o współpracę między instytucjami oświatowymi, pragnie krzewić teatralne zainteresowania wśród małych odbiorców i pokazywać im teatr wysokich lotów.
TYDZIEŃ TEATRU zacznie się 12 czerwca, a na przedstawienia zapraszamy właśnie 12.VI. o godz. 9:50 oraz 13 VI o godz. 10:45.