popielata linia pozioma

Logo rekrutacji do klas pierwszych oraz dzieci od 3. roku życia do oddziałów przedszkolnych

Rekrutacja 2018 2019Rekrutacja 2018 2019Rekrutacja 2018 2019

Logo szkoły

Szanowni Rodzice i Opiekunowie!

Szkoła zapewnia pracującym rodzicom i opiekunom możliwość opieki nad dziećmi w czasie przerwy wiosennej. Warunkiem skorzystania z oferty jest złożenie w sekretariacie Szkoły pisemnej prośby o opiekę nad dzieckiem w dni wolne od zajęć dydaktycznych tj. 29 i 30.03.2018 r. oraz 03.04.2018 r. w godzinach od 8:00 do 15:30, jeśli tej opieki potrzebują.

Druki wniosków są dostępne w sekretariacie szkoły i na stronie internetowej SP 31 (do pobrania tutaj).

Termin złożenia deklaracji – wtorek 27.03.2018 r.

 
 
teatr

Nadchodzący tydzień w Zespole Szkół nr 31 będzie wyjątkowy! To czas muzy teatru - Melpomeny. W placówce z tradycjami i dorobkiem teatralnym znowu będzie okazja, aby zanurzyć się w kulturze wysokiej i zasiąść na widowni szkolnego teatru. Tym razem sięgnięto do Charlesa Perraulta i to jego baśń Śpiąca królewna przełożono na język teatru. Adaptacji dokonały terapeutki- Anna Moczulska i Renata Bednarczyk- od lat pracujące w oddziałach integracyjnych, w których metoda dramy, przekład intersemiotyczny i zabawy teatralne są ważnymi metodami pracy z dziećmi z autyzmem.

Na teatralnej scenie pojawi się królewskie małżeństwo, piękna Różyczka i wróżki (wśród w nich ta zła, która rzuci klątwę, dokonując rewolucji w idyllicznym życiu królewskiej rodziny). Twórcy sztuki zadbali o scenografię, muzykę i ruch sceniczny przedstawienia. Będzie to prawdziwa uczta dla wielbicieli teatru.
Warto podkreślić, że oprócz uczniów z Zespołu Szkół nr 31 na widowni zasiądą też zaproszone z sąsiednich szkół i przedszkoli maluchy. Placówka dba o współpracę między instytucjami oświatowymi, pragnie krzewić teatralne zainteresowania wśród małych odbiorców i pokazywać im teatr wysokich lotów.
TYDZIEŃ TEATRU zacznie się 12 czerwca, a na przedstawienia zapraszamy właśnie 12.VI. o godz. 9:50 oraz 13 VI o godz. 10:45.