Blue Flower

Ubezpieczenie dzieci w roku szkolnym 2017/2018

logo sp31 155x155

W roku szkolnym 2017/2018 nie będzie w szkole grupowego ubezpieczenia uczniów od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków. Rodzice indywidualnie ubezpieczają dzieci u wybranego ubezpieczyciela.

Bliższe informacje w sekretariacie szkoły.

 

 

 

sp straz miejska 2017

W ramach współpracy ze Strażą Miejską w realizacji Szkolnego Programu Profilaktyki klasy drugie uczestniczyły w zajęciach "Uwaga obcy - rysopis".

Warsztaty zawierające scenkę "kradzieży" zaangażowały emocje uczniów. Ich zadaniem było wykonanie portretów pamięciowych osoby, która kilka minut wcześniej weszła do klasy (korzystając z nieobecności nauczyciela) i zabrała torbę. Uczniowie zbierali zapamiętane informacje o cechach charakterystycznych obcego oraz pomysły, jak można zachować się w przyszłości, kiedy powtórzy się podobna sytuacja.

Straż Miejska w ciągu roku szkolnego przestrzegała naszych uczniów o "niebezpiecznych cukierkach", kontakcie z osobą nieznajomą, niebezpieczeństwie związanym z materiałami pirotechnicznymi. Szukaliśmy odpowiedzi na pytania - co zrobić, żeby się nie zgubić? Czy mogę bawić się z tym psem? Jak rozważnie korzystać z Internetu? Jak bezpiecznie spędzić wakacje? Jak rozsądnie zachowywać się nad wodą?

Straż Miejska i zajęcia związane z bezpieczeństwem są u nas zawsze mile widziane!

Zajęcia ze Stra...
Zajęcia ze Strażą Miejską Zajęcia ze Strażą Miejską
Zajęcia ze Stra...
Zajęcia ze Strażą Miejską Zajęcia ze Strażą Miejską
Zajęcia ze Stra...
Zajęcia ze Strażą Miejską Zajęcia ze Strażą Miejską
Zajęcia ze Stra...
Zajęcia ze Strażą Miejską Zajęcia ze Strażą Miejską
Zajęcia ze Stra...
Zajęcia ze Strażą Miejską Zajęcia ze Strażą Miejską
Zajęcia ze Stra...
Zajęcia ze Strażą Miejską Zajęcia ze Strażą Miejską
Zajęcia ze Stra...
Zajęcia ze Strażą Miejską Zajęcia ze Strażą Miejską