popielata linia pozioma

Logo rekrutacji do klas pierwszych oraz dzieci od 3. roku życia do oddziałów przedszkolnych

Rekrutacja 2018 2019Rekrutacja 2018 2019Rekrutacja 2018 2019

Logo szkoły

Szanowni Rodzice i Opiekunowie!

Szkoła zapewnia pracującym rodzicom i opiekunom możliwość opieki nad dziećmi w czasie przerwy wiosennej. Warunkiem skorzystania z oferty jest złożenie w sekretariacie Szkoły pisemnej prośby o opiekę nad dzieckiem w dni wolne od zajęć dydaktycznych tj. 29 i 30.03.2018 r. oraz 03.04.2018 r. w godzinach od 8:00 do 15:30, jeśli tej opieki potrzebują.

Druki wniosków są dostępne w sekretariacie szkoły i na stronie internetowej SP 31 (do pobrania tutaj).

Termin złożenia deklaracji – wtorek 27.03.2018 r.

 
 
sp straz miejska 2017

W ramach współpracy ze Strażą Miejską w realizacji Szkolnego Programu Profilaktyki klasy drugie uczestniczyły w zajęciach "Uwaga obcy - rysopis".

Warsztaty zawierające scenkę "kradzieży" zaangażowały emocje uczniów. Ich zadaniem było wykonanie portretów pamięciowych osoby, która kilka minut wcześniej weszła do klasy (korzystając z nieobecności nauczyciela) i zabrała torbę. Uczniowie zbierali zapamiętane informacje o cechach charakterystycznych obcego oraz pomysły, jak można zachować się w przyszłości, kiedy powtórzy się podobna sytuacja.

Straż Miejska w ciągu roku szkolnego przestrzegała naszych uczniów o "niebezpiecznych cukierkach", kontakcie z osobą nieznajomą, niebezpieczeństwie związanym z materiałami pirotechnicznymi. Szukaliśmy odpowiedzi na pytania - co zrobić, żeby się nie zgubić? Czy mogę bawić się z tym psem? Jak rozważnie korzystać z Internetu? Jak bezpiecznie spędzić wakacje? Jak rozsądnie zachowywać się nad wodą?

Straż Miejska i zajęcia związane z bezpieczeństwem są u nas zawsze mile widziane!

Zajęcia ze Stra...
Zajęcia ze Strażą Miejską Zajęcia ze Strażą Miejską
Zajęcia ze Stra...
Zajęcia ze Strażą Miejską Zajęcia ze Strażą Miejską
Zajęcia ze Stra...
Zajęcia ze Strażą Miejską Zajęcia ze Strażą Miejską
Zajęcia ze Stra...
Zajęcia ze Strażą Miejską Zajęcia ze Strażą Miejską
Zajęcia ze Stra...
Zajęcia ze Strażą Miejską Zajęcia ze Strażą Miejską
Zajęcia ze Stra...
Zajęcia ze Strażą Miejską Zajęcia ze Strażą Miejską
Zajęcia ze Stra...
Zajęcia ze Strażą Miejską Zajęcia ze Strażą Miejską