popielata linia pozioma

Logo rekrutacji do klas pierwszych oraz dzieci od 3. roku życia do oddziałów przedszkolnych

Rekrutacja 2018 2019Rekrutacja 2018 2019Rekrutacja 2018 2019

Logo szkoły

Szanowni Rodzice i Opiekunowie!

Szkoła zapewnia pracującym rodzicom i opiekunom możliwość opieki nad dziećmi w czasie przerwy wiosennej. Warunkiem skorzystania z oferty jest złożenie w sekretariacie Szkoły pisemnej prośby o opiekę nad dzieckiem w dni wolne od zajęć dydaktycznych tj. 29 i 30.03.2018 r. oraz 03.04.2018 r. w godzinach od 8:00 do 15:30, jeśli tej opieki potrzebują.

Druki wniosków są dostępne w sekretariacie szkoły i na stronie internetowej SP 31 (do pobrania tutaj).

Termin złożenia deklaracji – wtorek 27.03.2018 r.

 
 
sp wycieczka 2017

Uczniowie klas 5a, 5b, 6a i 6b w dniach 1-2 czerwca udali się na wycieczkę do Łeby i Szymbarku. 

Wycieczka przybliżyła uczniom piękno polskiej przyrody i kultury kaszubskiej. Uczniowie odwiedzili Centrum Edukacji Regionalnej w Szymbarku. Widzieli najdłuższą deskę świata z daglezji, kaszubskie motywy ludowe oraz nuty. Uczniowie zwiedzili bunkier Gryfa Pomorskiego, muzeum Sybiraka z łagrem, słynny odwrócony domek, dom Trapera Kaszubskiego z Kanady. W Łebie uczniowie udali się do Iluzeum oraz na ruchome wydmy – rzadkie zjawisko w Europie. Przy okazji mieli możliwość przypomnienia sobie definicji wydm, jeziora przybrzeżnego oraz zdobyli informacje o florze i faunie Słowińskiego Parku Krajobrazowego, który został uznany przez UNESCO za światowy rezerwat biosfery.  Uczniowie również przypomnieli sobie o zasadach panujących w parku krajobrazowym. Uczniowie mieli czas wolny na kupienie pamiątek oraz smakołyków takich jak lody i gofry łebskie. Następnie wycieczka udała się do Labirynt Parku gdzie czekały na nich zagadki związane z Harrym Potterem. Dwa dni upłynęły bardzo szybko i były wypełnione licznymi atrakcjami i przyjemnościami. Dzieci zadowolone wróciły do domów.

Wycieczka do Łe...
Wycieczka do Łeby i Szymbarku Wycieczka do Łeby i Szymbarku
Wycieczka do Łe...
Wycieczka do Łeby i Szymbarku Wycieczka do Łeby i Szymbarku
Wycieczka do Łe...
Wycieczka do Łeby i Szymbarku Wycieczka do Łeby i Szymbarku
Wycieczka do Łe...
Wycieczka do Łeby i Szymbarku Wycieczka do Łeby i Szymbarku
Wycieczka do Łe...
Wycieczka do Łeby i Szymbarku Wycieczka do Łeby i Szymbarku
Wycieczka do Łe...
Wycieczka do Łeby i Szymbarku Wycieczka do Łeby i Szymbarku
Wycieczka do Łe...
Wycieczka do Łeby i Szymbarku Wycieczka do Łeby i Szymbarku
Wycieczka do Łe...
Wycieczka do Łeby i Szymbarku Wycieczka do Łeby i Szymbarku
Wycieczka do Łe...
Wycieczka do Łeby i Szymbarku Wycieczka do Łeby i Szymbarku
Wycieczka do Łe...
Wycieczka do Łeby i Szymbarku Wycieczka do Łeby i Szymbarku
Wycieczka do Łe...
Wycieczka do Łeby i Szymbarku Wycieczka do Łeby i Szymbarku
Wycieczka do Łe...
Wycieczka do Łeby i Szymbarku Wycieczka do Łeby i Szymbarku
Wycieczka do Łe...
Wycieczka do Łeby i Szymbarku Wycieczka do Łeby i Szymbarku
Wycieczka do Łe...
Wycieczka do Łeby i Szymbarku Wycieczka do Łeby i Szymbarku