Ubezpieczenie dzieci w roku szkolnym 2017/2018

logo sp31 155x155

W roku szkolnym 2017/2018 nie będzie w szkole grupowego ubezpieczenia uczniów od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków. Rodzice indywidualnie ubezpieczają dzieci u wybranego ubezpieczyciela.

Bliższe informacje w sekretariacie szkoły.

marynistyczny 2017

XIII edycja toruńskiego starcia znawców marynistyki przyniosła zwycięstwo uczniom Gimnazjum nr 31.

Po raz 8. nasza drużyna okazała się najlepsza w rywalizacji i to nasi chłopcy pojadą do Świnoujścia, aby wziąć udział w walce o Złotą Kotwicę Dowódcy Marynarki Wojennej. Gratulujemy panu Andrzejowi Ewaldowi i przygotowanemu przez niego dzielnemu tercetowi.

O marynistycznych potyczkach i sukcesie gimnazjalistów zrobiło się głośno w mediach. Obejrzyjmy relacje TVP3 Bydgoszcz oraz TV Toruń, których dziennikarze odwiedzili naszą placówkę i śledzili przebieg emocjonującego konkursu.