Rekrutacja 2018 2019Rekrutacja 2018 2019Rekrutacja 2018 2019

popielata linia pozioma

Logo rekrutacji do klas pierwszych oraz dzieci od 3. roku życia do oddziałów przedszkolnych

Logo szkoły

Szanowni Rodzice i Opiekunowie!

W dniu wolnym od zajęć dydaktyczno-wychowawczych tj. 1 czerwca 2018 r. szkoła zapewnia uczniom, których rodzice pracują, opiekę w godzinach od 08:00 do 15:30.

Do wtorku 29.05.2018 r. godz. 12:00 do sekretariatu szkoły należy złożyć pisemną prośbę o opiekę nad dzieckiem. Druki z prośbą do wypełnienia są dostępne w sekretariacie szkoły lub do pobrania tutaj.

 
 
marynistyczny 2017

XIII edycja toruńskiego starcia znawców marynistyki przyniosła zwycięstwo uczniom Gimnazjum nr 31.

Po raz 8. nasza drużyna okazała się najlepsza w rywalizacji i to nasi chłopcy pojadą do Świnoujścia, aby wziąć udział w walce o Złotą Kotwicę Dowódcy Marynarki Wojennej. Gratulujemy panu Andrzejowi Ewaldowi i przygotowanemu przez niego dzielnemu tercetowi. 

O marynistycznych potyczkach i sukcesie gimnazjalistów zrobiło się głośno w mediach. Obejrzyjmy relacje TVP3 Bydgoszcz oraz TV Toruń, których dziennikarze odwiedzili naszą placówkę i śledzili przebieg emocjonującego konkursu.