Blue Flower

Ubezpieczenie dzieci w roku szkolnym 2017/2018

logo sp31 155x155

W roku szkolnym 2017/2018 nie będzie w szkole grupowego ubezpieczenia uczniów od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków. Rodzice indywidualnie ubezpieczają dzieci u wybranego ubezpieczyciela.

Bliższe informacje w sekretariacie szkoły.

 

 

 

skg10 2017

Tym razem członkowie Szkolnego Koła Gimnazjalisty spotkali się w pokoju zagadek. Podzieleni na mniejsze grupki zmagali się z zadaniami, pozwalającymi wydostać się z zamkniętych pokoi: Fotograficznego, Ahoj Żeglarzu i Afrykańskiego Skarbu, co wcale nie okazało się takie łatwe. Jednak zabawa była przednia, wymagała logicznego myślenia i pracy zespołowej, bo... co cztery głowy to nie jedna.

 

 

Gimnazjaliści w...
Gimnazjaliści w Escape Room Gimnazjaliści w Escape Room
Gimnazjaliści w...
Gimnazjaliści w Escape Room Gimnazjaliści w Escape Room
Gimnazjaliści w...
Gimnazjaliści w Escape Room Gimnazjaliści w Escape Room