popielata linia pozioma

Logo rekrutacji do klas pierwszych oraz dzieci od 3. roku życia do oddziałów przedszkolnych

Rekrutacja 2018 2019Rekrutacja 2018 2019Rekrutacja 2018 2019

Logo szkoły

Szanowni Rodzice i Opiekunowie!

Szkoła zapewnia pracującym rodzicom i opiekunom możliwość opieki nad dziećmi w czasie przerwy wiosennej. Warunkiem skorzystania z oferty jest złożenie w sekretariacie Szkoły pisemnej prośby o opiekę nad dzieckiem w dni wolne od zajęć dydaktycznych tj. 29 i 30.03.2018 r. oraz 03.04.2018 r. w godzinach od 8:00 do 15:30, jeśli tej opieki potrzebują.

Druki wniosków są dostępne w sekretariacie szkoły i na stronie internetowej SP 31 (do pobrania tutaj).

Termin złożenia deklaracji – wtorek 27.03.2018 r.

 
 
skg10 2017

Tym razem członkowie Szkolnego Koła Gimnazjalisty spotkali się w pokoju zagadek. Podzieleni na mniejsze grupki zmagali się z zadaniami, pozwalającymi wydostać się z zamkniętych pokoi: Fotograficznego, Ahoj Żeglarzu i Afrykańskiego Skarbu, co wcale nie okazało się takie łatwe. Jednak zabawa była przednia, wymagała logicznego myślenia i pracy zespołowej, bo... co cztery głowy to nie jedna.

 

 

Gimnazjaliści w...
Gimnazjaliści w Escape Room Gimnazjaliści w Escape Room
Gimnazjaliści w...
Gimnazjaliści w Escape Room Gimnazjaliści w Escape Room
Gimnazjaliści w...
Gimnazjaliści w Escape Room Gimnazjaliści w Escape Room