popielata linia pozioma

Logo rekrutacji do klas pierwszych oraz dzieci od 3. roku życia do oddziałów przedszkolnych

Rekrutacja 2018 2019Rekrutacja 2018 2019Rekrutacja 2018 2019

Logo szkoły

Szanowni Rodzice i Opiekunowie!

Szkoła zapewnia pracującym rodzicom i opiekunom możliwość opieki nad dziećmi w czasie przerwy wiosennej. Warunkiem skorzystania z oferty jest złożenie w sekretariacie Szkoły pisemnej prośby o opiekę nad dzieckiem w dni wolne od zajęć dydaktycznych tj. 29 i 30.03.2018 r. oraz 03.04.2018 r. w godzinach od 8:00 do 15:30, jeśli tej opieki potrzebują.

Druki wniosków są dostępne w sekretariacie szkoły i na stronie internetowej SP 31 (do pobrania tutaj).

Termin złożenia deklaracji – wtorek 27.03.2018 r.

 
 
dziengodnosci 2017

Uczniowie naszej szkoły po raz kolejny wzięli udział w obchodach Europejskiego Dnia Godności Osób z Niepełnosprawnością. Wyróżnione prace plastyczne Aleksandra Dominiaka oraz Sandry Zawadzkiej z kl. II a (opiekun Anna Ptak Smutek) możemy podziwiać na wystawie tematycznej "Fantastyczny Toruń" w Młodzieżowym Domu Kultury. Podczas uroczystości gościnnie wystąpił absolwent naszego gimnazjum, Bartłomiej Mróz (opiekun Anna Barwik), recytując wybrane wiersze własnego autorstwa. Uczestnicy podziwiać również mogli występy zespołów muzycznych z MDK: Grupy ZET, Teatru R.Bezimienni.

Dzień Godności ...
Dzień Godności Osób z Niepełnosprawnością Dzień Godności Osób z Niepełnosprawnością
Dzień Godności ...
Dzień Godności Osób z Niepełnosprawnością Dzień Godności Osób z Niepełnosprawnością
Dzień Godności ...
Dzień Godności Osób z Niepełnosprawnością Dzień Godności Osób z Niepełnosprawnością
Dzień Godności ...
Dzień Godności Osób z Niepełnosprawnością Dzień Godności Osób z Niepełnosprawnością