Blue Flower

dziengodnosci 2017

Uczniowie naszej szkoły po raz kolejny wzięli udział w obchodach Europejskiego Dnia Godności Osób z Niepełnosprawnością. Wyróżnione prace plastyczne Aleksandra Dominiaka oraz Sandry Zawadzkiej z kl. II a (opiekun Anna Ptak Smutek) możemy podziwiać na wystawie tematycznej "Fantastyczny Toruń" w Młodzieżowym Domu Kultury. Podczas uroczystości gościnnie wystąpił absolwent naszego gimnazjum, Bartłomiej Mróz (opiekun Anna Barwik), recytując wybrane wiersze własnego autorstwa. Uczestnicy podziwiać również mogli występy zespołów muzycznych z MDK: Grupy ZET, Teatru R.Bezimienni.

Dzień Godności ...
Dzień Godności Osób z Niepełnosprawnością Dzień Godności Osób z Niepełnosprawnością
Dzień Godności ...
Dzień Godności Osób z Niepełnosprawnością Dzień Godności Osób z Niepełnosprawnością
Dzień Godności ...
Dzień Godności Osób z Niepełnosprawnością Dzień Godności Osób z Niepełnosprawnością
Dzień Godności ...
Dzień Godności Osób z Niepełnosprawnością Dzień Godności Osób z Niepełnosprawnością