Rekrutacja 2018 2019Rekrutacja 2018 2019Rekrutacja 2018 2019

popielata linia pozioma

Logo rekrutacji do klas pierwszych oraz dzieci od 3. roku życia do oddziałów przedszkolnych

Logo szkoły

Szanowni Rodzice i Opiekunowie!

W dniu wolnym od zajęć dydaktyczno-wychowawczych tj. 1 czerwca 2018 r. szkoła zapewnia uczniom, których rodzice pracują, opiekę w godzinach od 08:00 do 15:30.

Do wtorku 29.05.2018 r. godz. 12:00 do sekretariatu szkoły należy złożyć pisemną prośbę o opiekę nad dzieckiem. Druki z prośbą do wypełnienia są dostępne w sekretariacie szkoły lub do pobrania tutaj.

 
 
sp dziendziecka 2017

W zeszłym tygodniu z okazji Dnia Dziecka dzieci przejęły władzę nad szkołą. Uczniowie klas 4-6 wcielili się w role dyrekcji szkoły, nauczycieli, pedagoga szkolnego, bibliotekarza, pielęgniarki, obsługi technicznej.

Uczniowie mieli ważne zadania do wykonania zlecone przez dorosłych pracowników szkoły. Nowy dyrektor szkoły Mateusz Zdzienicki bardzo przejęty tak odpowiedzialną rolą dbał o wszystkich uczniów szkoły,  pisał na komputerze zarządzenia Dyrektora szkoły, kontaktował się z nową panią Wicedyrektor Jagodą Ignasiak, która również miała mnóstwo ważnych spraw do załatwienia na terenie szkoły. Jagoda wykazała się profesjonalizmem i wysokim poziomem kultury osobistej. Widać, że taka odpowiedzialna rola bardzo jej pasowała. Pielęgniarka Nikola Sumara miała całe ręce pełne roboty. Przybywali do niej uczniowie z różnymi dolegliwościami. Nikola znakomicie poradziła sobie z założeniem opatrunku, zmierzeniem ciśnienia. Dała kilka porad uczniom, których bolał brzuch, głowa lub ucho. Poprowadziła pogadanki w klasie na temat kleszczy. Szczególnie w klasach, które następnego dnia jechały na wycieczkę do Łeby. Najwięcej pracy miała pani pedagog Zuzanna Kamińska. Dziewczynka znakomicie poradziła sobie z uczniami, którzy się pokłócili, a było ich sporo. Zuzia pomagała również przy dokumentacji. Na koniec zabawy uczennica przyznała, że praca pedagoga jest ciężka i bardzo wymagająca. W role portierek wcieliły się Milena Wróblewska i Daria Stanny. Odbierały telefony, wydawały klucze, wpuszczały ludzi do szkoły. Panią Iwonkę zastąpiły dwie uczennice Zuzia Szulc i Karolina Aksamit. Pilnowały porządku przy wyjściu ze szkoły, w szatniach, sprzątały korytarz. W sklepiku pomagały Monika Lewandowska i Brygida Felska. Dziewczynki znakomicie poradziły sobie z liczeniem i szybką obsługą klientów. Na pierwszym piętrze swój dyżur miała obsługa sprzątająca– Magda Lasecka i Jola Bukowska. Dziewczyny w specjalnych fartuszkach myły gabloty i szklane drzwi. Sprzątały korytarz i pilnowały porządku w toaletach. Od samego rana w szkolnej stołówce swój dyżur miały Magda Błaszczak, Kinga Bladoszewska i Julia Chlebowska. Dziewczynki obierały ziemniaki, robiły wiosenną sałatkę, pulpety i zupę ziemniaczaną, W czasie przerwy obiadowej serwowały obiad uczniom. Zmęczone, zgrzane, ale zadowolone uczennice pomagały jeszcze w sprzątaniu po obiedzie i przyznały, że praca kucharek jest bardzo ciężka i męcząca. Pan Tadziu i Pan Stasiu mieli swoich małych sobowtórów w postaci Krystiana Dobrowolskiego i Kuby Lewickiego. Chodzili po szkole, naprawiając sprzęty, porządkując gałęzie na terenie szkoły. Chłopcy byli zachwyceni takimi rolami i chętnie by w nich pozostali. W bibliotece pracowały Roksana Gładkowska i Weronika Ziółkowska. Wypożyczały i porządkowały książki, zorganizowały czytanie dla młodszych uczniów z klasy pierwszej. W świetlicy Natalia Boniecka i Roksana Grabowska opiekowały się dziećmi, znakomicie organizowały im czas zarówno w świetlicy, jak i na szkolnym boisku. W czasie przerwy obiadowej dziewczynki również sprawdzały karty obiadowe i wpuszczały innych uczniów na obiad. Mateusz Szymański był tego dnia informatykiem szkolnym i zajmował się naprawą i konserwacją komputerów. Miał ciężkie, ale jak przydatne zadanie naprawy rozkręconego komputera. Wszyscy uczniowie w swoich dorosłych rolach spisali się na medal. Zmęczeni, lecz zadowoleni zakończyli swój dzień pracy. Może w przyszłości ktoś z nich będzie nauczycielem, bibliotekarzem, a może nawet dyrektorem? Kto wie?

Władza nad szko...
Władza nad szkołą w rękach uczniów Władza nad szkołą w rękach uczniów
Władza nad szko...
Władza nad szkołą w rękach uczniów Władza nad szkołą w rękach uczniów
Władza nad szko...
Władza nad szkołą w rękach uczniów Władza nad szkołą w rękach uczniów
Władza nad szko...
Władza nad szkołą w rękach uczniów Władza nad szkołą w rękach uczniów
Władza nad szko...
Władza nad szkołą w rękach uczniów Władza nad szkołą w rękach uczniów
Władza nad szko...
Władza nad szkołą w rękach uczniów Władza nad szkołą w rękach uczniów
Władza nad szko...
Władza nad szkołą w rękach uczniów Władza nad szkołą w rękach uczniów
Władza nad szko...
Władza nad szkołą w rękach uczniów Władza nad szkołą w rękach uczniów
Władza nad szko...
Władza nad szkołą w rękach uczniów Władza nad szkołą w rękach uczniów
Władza nad szko...
Władza nad szkołą w rękach uczniów Władza nad szkołą w rękach uczniów
Władza nad szko...
Władza nad szkołą w rękach uczniów Władza nad szkołą w rękach uczniów
Władza nad szko...
Władza nad szkołą w rękach uczniów Władza nad szkołą w rękach uczniów
Władza nad szko...
Władza nad szkołą w rękach uczniów Władza nad szkołą w rękach uczniów
Władza nad szko...
Władza nad szkołą w rękach uczniów Władza nad szkołą w rękach uczniów
Władza nad szko...
Władza nad szkołą w rękach uczniów Władza nad szkołą w rękach uczniów
Władza nad szko...
Władza nad szkołą w rękach uczniów Władza nad szkołą w rękach uczniów
Władza nad szko...
Władza nad szkołą w rękach uczniów Władza nad szkołą w rękach uczniów
Władza nad szko...
Władza nad szkołą w rękach uczniów Władza nad szkołą w rękach uczniów
Władza nad szko...
Władza nad szkołą w rękach uczniów Władza nad szkołą w rękach uczniów
Władza nad szko...
Władza nad szkołą w rękach uczniów Władza nad szkołą w rękach uczniów
Władza nad szko...
Władza nad szkołą w rękach uczniów Władza nad szkołą w rękach uczniów
Władza nad szko...
Władza nad szkołą w rękach uczniów Władza nad szkołą w rękach uczniów
Władza nad szko...
Władza nad szkołą w rękach uczniów Władza nad szkołą w rękach uczniów
Władza nad szko...
Władza nad szkołą w rękach uczniów Władza nad szkołą w rękach uczniów
Władza nad szko...
Władza nad szkołą w rękach uczniów Władza nad szkołą w rękach uczniów
Władza nad szko...
Władza nad szkołą w rękach uczniów Władza nad szkołą w rękach uczniów
Władza nad szko...
Władza nad szkołą w rękach uczniów Władza nad szkołą w rękach uczniów
Władza nad szko...
Władza nad szkołą w rękach uczniów Władza nad szkołą w rękach uczniów
Władza nad szko...
Władza nad szkołą w rękach uczniów Władza nad szkołą w rękach uczniów
Władza nad szko...
Władza nad szkołą w rękach uczniów Władza nad szkołą w rękach uczniów
Władza nad szko...
Władza nad szkołą w rękach uczniów Władza nad szkołą w rękach uczniów
Władza nad szko...
Władza nad szkołą w rękach uczniów Władza nad szkołą w rękach uczniów
Władza nad szko...
Władza nad szkołą w rękach uczniów Władza nad szkołą w rękach uczniów
Władza nad szko...
Władza nad szkołą w rękach uczniów Władza nad szkołą w rękach uczniów
Władza nad szko...
Władza nad szkołą w rękach uczniów Władza nad szkołą w rękach uczniów