Rekrutacja 2018 2019Rekrutacja 2018 2019Rekrutacja 2018 2019

Logo rekrutacji do klas pierwszych oraz dzieci od 3. roku życia do oddziałów przedszkolnych

Logo szkoły

Szanowni Rodzice i Opiekunowie!

W dniu wolnym od zajęć dydaktyczno-wychowawczych tj. 1 czerwca 2018 r. szkoła zapewnia uczniom, których rodzice pracują, opiekę w godzinach od 08:00 do 15:30.

Do wtorku 29.05.2018 r. godz. 12:00 do sekretariatu szkoły należy złożyć pisemną prośbę o opiekę nad dzieckiem. Druki z prośbą do wypełnienia są dostępne w sekretariacie szkoły lub do pobrania tutaj.

marynistyczny 2017

W dniu dzisiejszym zostanie przeprowadzony Międzygimnazjalny Konkurs Marynistyczny. Przedsięwzięcie objął swym patronatem Prezydent Miasta Torunia, który również jest fundatorem nagród dla najlepszych gimnazjalistów. Najważniejsza nagroda dla zwycieskiej drużyny to oczywiście pobyt na pokładzie słynnego okrętu transportowo- minowego ORP Toruń. Należy on do VIII Flotylli Obrony Wybrzeża i w 2016 r. świętował 25. rocznicę podniesienia biało-czerwonej bandery.

Warto wspomnieć, że G nr 31 od 2005 r. jest sceną konkursów marynistycznych, a Toruń uczestniczy razem z 4 innymi miastami Polski- Lublinem, Poznaniem, Krakowem i Gnieznem - w ogólnopolskim projekcie Miasta - Okręty. Ma on charakter edukacyjny i adresowany jest do młodzieży gimnazjalnej.Każde z miast wyznaczyło swojego propagatora idei programu. W Toruniu tę rolę sprawuje dyrektor ZS nr 31-Adam Orgacki.