Ubezpieczenie dzieci w roku szkolnym 2017/2018

logo sp31 155x155

W roku szkolnym 2017/2018 nie będzie w szkole grupowego ubezpieczenia uczniów od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków. Rodzice indywidualnie ubezpieczają dzieci u wybranego ubezpieczyciela.

Bliższe informacje w sekretariacie szkoły.

marynistyczny 2017

5 VI br. o godz. 10:00 w Gimnazjum nr 31 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Toruniu odbędzie się XIII Konkurs Wiedzy Marynistycznej, nad którym patronat objął Prezydent Miasta Torunia - Michał Zaleski.
Po raz kolejny w historii toruńskich gimnazjów trzyosobowe drużyny gimnazjalnej młodzieży (żeńskiej i męskiej) będą rywalizować o nagrodę Dowódcy RP "Toruń"- pobyt na okręcie, zacumowanym w Porcie Wojennym w Świnoujściu.
Celem konkursu jest przybliżenie gimnazjalistom problematyki historii, ceremoniału i tradycji Marynarki Wojennej RP oraz zapoznanie młodzieży z wybranymi zagadnieniami terminologii morskiej.