Rekrutacja 2018 2019Rekrutacja 2018 2019Rekrutacja 2018 2019

Logo rekrutacji do klas pierwszych oraz dzieci od 3. roku życia do oddziałów przedszkolnych

Logo szkoły

Szanowni Rodzice i Opiekunowie!

W dniu wolnym od zajęć dydaktyczno-wychowawczych tj. 1 czerwca 2018 r. szkoła zapewnia uczniom, których rodzice pracują, opiekę w godzinach od 08:00 do 15:30.

Do wtorku 29.05.2018 r. godz. 12:00 do sekretariatu szkoły należy złożyć pisemną prośbę o opiekę nad dzieckiem. Druki z prośbą do wypełnienia są dostępne w sekretariacie szkoły lub do pobrania tutaj.

marynistyczny 2017

5 VI br. o godz. 10:00 w Gimnazjum nr 31 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Toruniu odbędzie się XIII Konkurs Wiedzy Marynistycznej, nad którym patronat objął Prezydent Miasta Torunia - Michał Zaleski.
Po raz kolejny w historii toruńskich gimnazjów trzyosobowe drużyny gimnazjalnej młodzieży (żeńskiej i męskiej) będą rywalizować o nagrodę Dowódcy RP "Toruń"- pobyt na okręcie, zacumowanym w Porcie Wojennym w Świnoujściu.
Celem konkursu jest przybliżenie gimnazjalistom problematyki historii, ceremoniału i tradycji Marynarki Wojennej RP oraz zapoznanie młodzieży z wybranymi zagadnieniami terminologii morskiej.