Rekrutacja 2018 2019Rekrutacja 2018 2019Rekrutacja 2018 2019

popielata linia pozioma

Logo rekrutacji do klas pierwszych oraz dzieci od 3. roku życia do oddziałów przedszkolnych

Logo szkoły

Szanowni Rodzice i Opiekunowie!

W dniu wolnym od zajęć dydaktyczno-wychowawczych tj. 1 czerwca 2018 r. szkoła zapewnia uczniom, których rodzice pracują, opiekę w godzinach od 08:00 do 15:30.

Do wtorku 29.05.2018 r. godz. 12:00 do sekretariatu szkoły należy złożyć pisemną prośbę o opiekę nad dzieckiem. Druki z prośbą do wypełnienia są dostępne w sekretariacie szkoły lub do pobrania tutaj.

 
 
logo fundacja250x131

Projekt "Razem przez świat" to inicjatywa działającej przy naszej szkole Fundacji Blisko Dziecka skierowana do uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum.

Dzieci i młodzież w czasie wolnym często odczuwają nudę, angażują się w wirtualne relacje lub grają w gry komputerowe. Wolontariusze Fundacji chcą pokazać młodym ludziom, jak można w ciekawy i pożyteczny sposób spędzić wolny czas z rówieśnikami i jak szeroką ofertę ma dla nich miasto Toruń. W ramach projektu „Razem przez świat” pięćdziesięcioro uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum, w tym osoby z autyzmem i zespołem Aspergera, odwiedzą instytucje i obiekty kulturalno-sportowe w Toruniu i okolicy. Przewidziane są wyjścia do kina, Teatru Baj Pomorski, Młyna Wiedzy, Muzeum Piernika, Planetarium, aquaparku w Wielkiej Nieszawce, ponadto warsztaty w mydlarni i świeczkarni oraz kibicowanie podczas meczu żużlowego i meczu koszykówki. Podczas każdego wyjścia uczestnicy otrzymają drobny poczęstunek.

Wszystkie atrakcje są finansowane w ramach Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.

Kalendarium wydarzeń:

23.05.2017 r. – Warsztaty "Mydło i pachnidło"

9.06.2017 r. – Spektakl w Teatrze Baj Pomorski

22.06.2017 r. – Wyjazd do aquaparku w Centrum Sportu i Rekreacji "Olender" w Wielkiej Nieszawce

25.06.2017 r. – Mecz żużlowy Get Well Toruń – Betard Sparta Wrocław, Motoarena Toruń