Blue Flower

mbank 2017

telefon 2 200x200

Informujemy, że awaria sieci telefonicznej została usunięta.

 

 

 

 

 

 

 

audycje muzyczne jordanki 2017

Dnia 24 kwietnia uczniowie klas 5a i 5b uczestniczyli w adycji muzycznej, które cyklicznie odbywają się w CKK Jordanki. To bardzo ciekwawe lekcje muzyki, na których uczniowie poznają instrumenty muzyczne,odgadują ich nazwy oraz mają okazję posłuchać przykładów różnych gatunków muzycznych. Lekcje odbywają się w miłej atmosferze i są dobrą zabawą. Dzięki audycjom uczniowie poznają również nowoczesną architekturę CKK Jordanki.

 

Audycje muzyczn...
Audycje muzyczne w CKK Jordanki Audycje muzyczne w CKK Jordanki
Audycje muzyczn...
Audycje muzyczne w CKK Jordanki Audycje muzyczne w CKK Jordanki
Audycje muzyczn...
Audycje muzyczne w CKK Jordanki Audycje muzyczne w CKK Jordanki
Audycje muzyczn...
Audycje muzyczne w CKK Jordanki Audycje muzyczne w CKK Jordanki